Autor Wątek: Czy komus z szanownych kolegow coos podobnego sie tez przydarzylo?  (Przeczytany 1433 razy)

Offline Niunia

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 400
Od  dwoch tygodni nie ruszylem kota ( 2,1 l. V6 benzynka, Anno Domini 2002 z przebiegiem 98350 kms) drzemiacego  na parkingu pod moim blokiem.
Wszystko mam w poblizu mojego pomieszkania - i na tak krotkie przejazdy biore primere  mojej Pani.
Pogoda piekna - nalezy przejechac sie kotem  aby nie skapcanial w bezruchu.
Naciskam telecomande - drzwi sie nie otwieraja.  Otwieram je mechanicznie - kluczem.
Wlaczam kontakt - woltomierz wskazuje mi 11,2 V.    Baterie mam oryginalna, nowa wiec dziwi mnie to trwiec elekrtcznie wszystko zdaje sie byc OK.oche.
Wlaczam kontakt - kot odpala natychmiastowo . Woltomierz wskazuje ladowanie 14,9 - 15.0 V - to mnie uspakaja.
Potem po 10 kms napiecie ladowania utrzymuje sie na poziomie 12.9 V.

W pewnym momencie zauwazylem na trzech licznikach ( temperatury, obrotow i szybkosciomierzu° - tuz pod osiami wskazowek delikatne niebieskie swiatelka -
jakby palace sie diody - ktore nigdy przedtem sie nie manifestowaly.

Po zatrzymaniu sie na parkingu i wyjeciu klucza ze stacyjki te diody ( ? ) ciagle palily sie na niebiesko.
Udalem sie wydac troche grosza - po powrocie stwierdzilem ze swiatelka zgasly. Kot jedzie bezblednie - blachy ma jak nowe w najpiekniejszym kolorze tej marki.

Czy to nalezy rozumiec jako zjawisko paranormalne?  Czy to jakas dla mnie przestroga? 

W ostatnich miesiacach  trzech moich przyjaciol opuscilo niespodziewanie ten ziemski padol - czyzby wolali mnie na czwartego do brydza?

Nie wiem co o tym sadzic - pomozcie! Pomozecie?    :-thank :-thank

Offline maron

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 622
  • S-typ 2.7D
Odp: Czy komus z szanownych kolegow coos podobnego sie tez przydarzylo?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 17, 2018, 06:49:55 am »
Historyjka wydaje się być  żartobliwa lub mistyczna...Jeślii to drugie to wszyscy możemy zacząć mieć się na baczności.Mi niedawno wyskoczył restricted... Oczywiście z mojej strony to żart i mam nadzieję że Cię nie zniesmaczyłem
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2018, 06:56:11 am wysłana przez maron »

Offline Niunia

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 400
Odp: Czy komus z szanownych kolegow coos podobnego sie tez przydarzylo?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 17, 2018, 19:16:54 pm »
Spoko...historyjka jest prawdziwa. Twoja interwencja nie jestem zesmaczony. Konsumpcja whisky wyklucza u mnie jakikolwiek mistycyzm.
Kiedy ujrzalem te niebieskie swiatelka nie bylem w stanie wskazujacym.
Jesli koledzy nie wyjasnia tego co sie stalo - pojde do ASO.  Niewyjasnione rzeczy intryguja mnie wielce.  I to nie    :-tylko