Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XK8 Cabrio (X100) 4.0, 2001, Poznań/Szczecin

<< < (2/4) > >>

chris1796:
Thank's Jerry
oglądanie przełożyłem na przyszły tydzień (u mnie krucho z czasem i sprzedającemu też coś wyskoczyło)
Co do dachu to powiedzmy, że wiem jak się powinien zachować, nie pierwszy (i pewnie nie ostatni to mój convertible). Z info wynika, że dach w stanie bdb z lekkimi zagięciami w miejscach w których się zgina - do zweryfikowania, rzecz normalna.
Jak dach byłby słaby to od razu odpuszczam temat.
Nikasilu nie ma fabrycznie, a z tego co kojarzę to rozrząd (ślizgi) już nie najgorsze, chyba że się mylę. Wiem, że w 4.2 to zostało poprawione ale wyczytałem gdzieś że w 2001 bez Nikasilu też już lepsze są. Posłuchamy na zimno i na ciepło jak silnik brzmi.
Spod jednej pokrywy się poci więc i tak do wymiany uszczelki i weryfikacja przy okazji.
Gościu ma zdjęcia jak ściągał auto w pakiecie z drugim i łodzią (wtedy dolar był taniutki) Jak coś będzie budziło obawę to sprawdzę carfax, człowiek ma auto 9 lat więc zakładam, że jakby była jakaś lipa to od razu próbowałby się pozbyć szrota. Choć nigdy nic nie wiadomo.

chris1796:
No to sprzedany i nie mnie. Wczoraj jeszcze dzwoniłem, że dziś przyjadę po południu, a rano dostałem informację, że ktoś wpłacił kasę na konto (bodajże bez oglądania).
Czyli nie dla mnie był. Oczywiście trochę żal i małe rozczarowanie jeśli chodzi sprzedającego. Może gdzieś wypłynie na forum.

Gonzalles:
Dobrze, że chociaż dał znać bez robienia km.

chris1796:
W sumie to ja zadzwoniłem...
Sytuacja normalnie jak 365 dni temu... i ten sam model i nadwozie.
Co Ci sprzedawcy xk to ja nie wiem... ??????

jurlich:
Może to ten sam był... :-V

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej