Autor Wątek: Auto do prostowania?  (Przeczytany 1564 razy)

Offline Lary

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 283
  • Kocham to forum
Auto do prostowania?
« dnia: Kwiecień 16, 2017, 10:58:24 am »
Po kolizji którą miałem jakiś czas temu jednak pozostał ślad. Auta w czasie zderzenia nie miały dużej prędkości max 40 kmh. Teraz okazuje się że od strony uderzenia nie idzie  domknąć maski a szczeliny pomiędzy zderzakiem a maską nie zgadzają się co widać na foto. Zbieżności obu osi ustawiona laserowo wg danych z kompa wszystko ustawione jak należy. Czy to możliwe by komp się pomylił i nie widzi nieosiowości auta? Czeka mnie płyta i prostowanie?

Offline Rom

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 72
Odp: Auto do prostowania?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 16, 2017, 14:22:47 pm »
Kiedys robiłem Punto uderzylo w ogrodzenie i przepchnięty miało pas przedni z błotnikami tak ze maska wchodzila na blotniki , cały przod był przestawiony oprócz zawieszenia . Po naciągnięciu tylko pasa z podłuznicami  na samym przodzie wszystko wróciło do normy , nie potrzebna jest do tego żadna plyta tylko mechanik . Pewnie trzeba  fartuchy podłużnic z pasem przepchnąć w druga strone i będzie ok .

Offline Lary

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 283
  • Kocham to forum
Odp: Auto do prostowania?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 16, 2017, 16:17:48 pm »
Czy to skomplikowany zabieg? Zrobię to sam "pod blokiem"?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


Offline Rom

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 72
Odp: Auto do prostowania?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 16, 2017, 17:58:43 pm »
Jak z lewej strony jest tez szczelina miedzy błotnikiem a maską to widać po fotach ze trzeba zderzak poluzować na wszysykich srubach i prubowac go ustawić . Taką czynność to i pod blokiem możesz wykonać bo to nic trudnego , luzujesz wszystkie sruby co trzymają zderzak i ustawiasz go tak żeby pasowal do blotnikow , maski i jak go ustawisz i szczeliny będą wpozadku to dokręcasz te sruby co odkreciles .