Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar xj40 1994r 239km, 26tys zl.

<< < (3/6) > >>

msiwow:
To drewno prawdopodobnie zostało dolozone. Kolor ma jak w moim x300... Pod tym drewnem powinien (?) być zwykły plastik.

Kontynuując drobiazgi, pokrywa popielniczki jest otwarta czy jej nie ma?

Jaguar XJ6:
msiwowo , jesli to oryginalny XJ40 z 94 roku , to poduszki musi mieć ( jedna kierowcy , której nie ma bo kiere ktoś zmienił a druga pasażera ). Jeszcze nie widziałem XJ40 z 94 roku bez poduszek dla kierowcy i pasażera , no chyba że można było sobie wybrać opcje bez poduszek . Co do słojów , to każdy Jaguar ma drewno z jednego kawałka , dlatego na poduszce i drzwiach jest taki sam wzór ( lustrzane odbicie ) albo takie samo przejście słojów ( co najbardziej widać na desce od kratek nawiewu i poduszce pasażera ). Tutaj ewidentnie widać , ze drewno jest inne , choćby odcieniem , ale i wzorem też . Czasami drewno na drzwiach ma popękany lakier i dlatego może zostać zastąpione innym ładniejszym , ale to już jest ingerencja w oryginalność auta .

Yoohas:
Po mojemu też ma airbag pasażera. Nie widać dokładnie, teoretycznie może mieć schowek. Ale bez względu na to, czy schowek czy poduszka, słoje mają się zgadzać i basta ;)

Drewno przy popielniczkach i sterowaniu szybami zawsze było inne niż na desce. Popielniczki chyba nie ma.

Ogólnie warto obejrzeć ale bez zdjęć dokumentujących ponowne lakierowanie nie brałbym.

To już wolę kupić coś, co polakierowałbym we własnym zakresie.

jurlich:
Od kilku godzin ogłoszenie już jest nieaktualne, więc chyba nici z wyjazdu na oglądanie :)

koko88:
Ogloszenie juz dano jest nie aktywne ale Jag jeszcze jest ;) Sprawdze te sloje na zywo. Co do malowania to mam zamiar sprawdzic go miernimiem czy faktycznie nieposiada szpachli, to juz bedzie wielki plus.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej