Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar xj40 1994r 239km, 26tys zl.

<< < (6/6)

koko88:
Demo pisales ze soveregin powinien miec spryskiwacze w zderzaku, zastanawialem sie nad tym bo ciekawi mnie czy zderzak jest ori jedank gdzie patrze to na telewizorach sa ale okragle lampy najczesciej nie maja spryskieaczy. Moze nie wszystkie je mialy? Witak12345 dzieki, tez mysle.ze.20 to.uczciwa.cena za zdrowego kota ;)

Yoohas:
Cena jak najbardziej uczciwa.

Ale - jak pisał - Witek12345 - gdzie krew, pot i łzy? Gdzie tysiące kilometrów przejechanych bez celu? Nie ma miejsca na anegdoty, które opowiadałbyś wnukom, jak to przez metrowe zaspy na piechotę 8 km szedłeś po Jaguara.

koko88:
Hahah ah pewnie by tak bylo i szukal bym jeszcze lepiej zachowanego egzemplarza dlugimi miesiacami, problem w tym ze aktualnie kompletnie nie mialbym na to czasu, na jezdzenie setki kilometrow na darmno zanim znalazlbym naprawde ideal. Jag to moj 8smy samochod kolekcjonerski (sama Japonszczyzna) i teraz byl dobry czas na kupno dla mnie, zbliza sie moje wesele, a wiadomo jak to kobiety, tak i moja zawsze cos tam pomarudzi jak kupuje kolejne auto bo mamy teraz sporo wydatkow, to powiedzilem narzeczonej ze nie oplaca sie wynajmowac auta na wesele! Lepiej kupic i juz bedzie bo i tak chciala jechac jednym z naszych samochodow, dlatego tez musialem sie spieszyc :) Jag jest i bardzo spodobal sie mojej Pani wiec jest dobrze :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej