Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar S-Type 2001r Gdańsk

<< < (2/4) > >>

Jedrzej:
Pisz maila, pojedziemy zobaczymy, jestem z GD. Mojego nie sprzedaję, póki co ma u mnie czas, jest tak wiernie niezawodny że mi zwyczajnie żal pozbywać się sprawnego wozidła, głupotą jest wyrzucać coś co działa. Pasja Jaguarem mnie nie dotyczy, jestem mercowy. mówiłem to wielokrotnie, srypa kupiłem bo ma V8 i nie było dobrego Mercedesa wtedy z taką jednostką. Pisz mail, daj numer tel, to Ci obczaję to auto w realu. Ze zdjęć nie wróżę teraz.

oes85:
Witaj Jedrzej.
Dziękuję Ci za odpowiedź. Oczywiście jak tylko potwierdzę to ogłoszenie jutro to dam Ci znać i chętnie skorzystam z Twojej pomocy !

qlimaxer:
za 4,5k to spokojnie zagazujesz ale V8 a nie v6, ja za instalacje z emulatorem zapłaciłem 3400 do V6 i hula niezawodnie :)

oes85:
Nie będę się spierał co do ceny instalacji gazowej ;)
Dzwoniłem do gazownika w Gdyni z polecenia, który jest po prostu dobry w tym co robi stąd ta informacja.
A gdzie gazowałeś swojego Kota?
Pozdrawiam

lukasz_slask:

--- Cytat: qlimaxer w Styczeń 03, 2017, 14:36:58 pm ---za 4,5k to spokojnie zagazujesz ale V8 a nie v6, ja za instalacje z emulatorem zapłaciłem 3400 do V6 i hula niezawodnie :)

--- Koniec cytatu ---

Ja też w tej kwocie się zmieściłem za lpg. Jak poszukasz w internecie ceny lpg do V6 to własnie ok 3,5k. Chociaż w okolicy trafił się gazownik który wycenił mi założenie lpg na 2700zł ale wybrałem polecany warsztat na Śląsku który Iksa już gazował i gazownik od razu przez telefon powiedział mi co i jak, że emulator potrzebny itp - czyli to co wyczytałem na forum.

Także wydaje mi się że lepiej wybrać warsztat który S-Type już gazował. Takie moje doświadczenie ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej