Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar S-Type 2001r Gdańsk

<< < (3/4) > >>

Jedrzej:
Gasssssssss do jaguara... Koledzy filar wąski marcin!!! widzita nie grzmita?!?!?!?! tu nie chodzi już o reklamę.

MicGin:
@Jędrzej do dyskusji o gazie to zapraszam tu --> http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,33922.0.html
Rozumiem, że obecna wypowiedź to raczej sarkazm bo we wskazanym wątku miałeś odmienne zdanie.

Jedrzej:
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????

niewaskieauto:
 Ale po co pisać  lpg do v8 4500 do v6 3800 jak dla jaguara. Można taniej tylko czy dobrze?

oes85:
Cena LPG zależy od regionu i pewnie jeszcze wielu innych czynników :)
Z tym sobie poradzę.
Nie przeszkadza mi ona i nie uważam, aby auto z gazem było gorsze. Wręcz przeciwnie. Po co przepłacać?  Z resztą każde z Nas ma swój portfel i nikt nikomu na papu nie daje więc po co te uwagi?
Znajomy ma zagazowane Porsche i świetnie. Oszczędza kupę kasy na paliwie.
Dzięki za odpowiedzi.
Generalnie sprzedawca miał się ze mną ustawić tuż po nowym roku bo jak się okazuje auta w trójmieście nie ma, ale jak do tej pory cisza.
Kilka innych egzemplarzy już obejrzałem i były to trupy z wyżartymi progami. Odnoszę wrażenie, że sprzedawcy, szczególnie Ci z auto-handli mają Cię w głębokim poważaniu i nie chcą sprzedać samochodu. Zakup auta tej marki to naprawdę wyzwanie ;)
Jak coś kupię na pewno dam znać, a tym czasem jak dla mnie temat można zamykać bo zmierza w inną niż zamierzoną stronę ;)
Pozdrawiam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej