Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar S-Type 2001r Gdańsk

(1/4) > >>

oes85:
Witam Serdecznie.
Szukam od kilku tygodni swojego pierwszego Jaguara.
Rozważam jak zapewne większość z Was zakup S-Type lub X-Type.
Znalazłem taki egzemplarz i jestem ciekaw Waszej opinii.
Jest to jedyny S-Type w pobliżu mojego miejsca zamieszkania i w dodatku ma manualną skrzynię biegów, która mi zdecydowanie odpowiada ;)
Być może ktoś z Was kojarzy ten samochód i mógłby coś więcej o Nim powiedzieć?
Z uwagi na to, że mój poprzedni post został usunięty tym razem mam nadzieję, że Szanowny Pan Choina nie znajdzie żadnych nieprawidłowości :-R

Jaguar S-Type
Silnik 3.0 Benzyna + Gaz
Rok 2001
Przebieg 200 000 km
Cena: 13 000 zł
Miejscowość : Gdańsk







http://ogloszenia.trojmiasto.pl/motoryzacja-sprzedam/super-jaguar-s-type-manual-ogl59608595.html

Z góry Wielkie Dzięki !

Szwagier:
Brak emblematów na bagażniku, to pewnie coś było. A jak szukasz fury to w twojej okolicy jest Jędrzej i chyba dalej chce sprzedać przynajmniej sprawdzony i progi zrobione to jego zapytaj o s.

oes85:
Generalnie nie napalam się na auto bezwypadkowe gdyż z racji rocznika wiem, że taki egzemplarz jest jak biały kruk.
Dzięki za sugestię o odzew do Jędrzeja, ale z tego co widzę to On ma S-Type z silnikiem 4.0, a jednak wolałbym 3.0 lub nieco mniejszy.
To mój pierwszy zakup tej marki więc podchodzę do tematu bardzo ostrożnie. Nie mam zbyt wielkiego rozeznania w tym temacie więc dlatego Proszę o pomoc. Rozważam nawet zakup benzyny i zagazowanie na własną rękę ( koszt ok. 4500 zł z emulatorem, który wyeliminuje palącego się check'a - słyszałem, że w X-Type'ach ten problem często występuje ).
Nie napalam się. Nie szukam samochodu w stylu "klasyka", ale po prostu sprawnego i dobrze wyposażonego, a S-Type i X-Type takie właśnie są. Szukać mogę i pół roku ;)
Choć odzewu w tym poście wielkiego nie ma to Serdecznie Dziękuję za posta! :-super
Pozdrawiam!

MicGin:
3.0 to rozsądny wybór ale wg mnie minimum jeżeli o S-typa. To jest mimo wszystko ciężka krowa. Na pierwszy rzut oka egzemplarz ładny lecz coś mi w nim jednak nie pasuje. Zdjęcia mało wyraźne i jest ich mało, opis strasznie skąpy. Jaka instalacja i gdzie założona, czy są papiery na nią? Przebieg, oceniając zużycie gałki biegów nawet realny. Nic nie zastąpi oględzin na żywo. Ale żeby jechać pół Polski oglądać niepewne auto? Szukaj bliżej. Ja szukałem pół roku i znalazłem białego kruka 10 min. od domu.

oes85:
Witaj, problem w tym, że marka Jaguar jest po prostu rzadko spotykana w Polsce w porównaniu do innych aut czym dodatkowo zyskuje na wartości ;)
Akurat do tego egzemplarza mam "rzut beretem". Przed spotkaniem ze sprzedającym liczyłem na jakieś info o tej eSce.
Reszta sztuk, które obserwuję to minimum 200 km od Trójmiasta więc, aby nie ciągać za każdym razem ze sobą brata mechanika cierpliwie czekam. Być może pojawi się coś fajnego. Póki co przez okres świąteczny ilość ogłoszeń maleje. Teoretycznie mi się nie spieszy. Ale wiadomo jak to jest. Jak z nową zabawką, chcesz ją jak najszybciej kupić i się cieszyć :)
W S-Typie wiem żeby zwrócić uwagę na progi bo gniją. Jeżeli jest są jeszcze jakieś rzeczy, które warto sprawdzić będę wdzięczny za podpowiedzi.
Pozdrawiam!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej