Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJ40 3.2 Starachowice

<< < (5/6) > >>

dred:
Korzystasz z autotesto?

Kapar:
Zgadza się, autotesto - ma to sens, czy niekoniecznie?

dred:
Jakiś sens na pewno. Zweryfikują zgodność z ogłoszeniem, dostaniesz 150 zdjęć etc. Ale na XJ40 to raczej się nie znają. Natomiast prześwietlają z tego co wiem tak dokładnie, że większość usterek znajdą. Ale nie powiedzą Ci na przykład co jest nieoryginalnego:)

Kapar:
Domyślam się, że na niuansach "starych" Jagów to znają się średnio, ale mi chodzi raczej o sam stan techniczny auta :) Przy rozmowie przez telefon na pytanie czy oni się znają na Jaguarach usłyszałem delikatnie wymijające, że pracownik miał już doświadczenie z tego typu autami ;)

niewaskieauto:
Lewego progu prawie nie ma. Nowy lakier tylko maskuje rdzę , zawieszenie tył pewnie będzie do zrobienia do wyjęcia całość wraz z ramą pomocniczą tzw. wózkiem. Podłoga i wzmocnienia będą w kiepskim stanie. przewody wodne jeśli nie były już zmieniane  to będą za chwile. Jeśli chcesz zapytaj np. kolegi Demo jak to jest mieć XJ 40 on dokładnie wie co i ile kosztuje jego auto to naprawdę zadbany egzemplarz a ilość kasy jaką to auto po żarło   przez ostatnie kilka lat powali na kolana nie jednego twardziela. Serwisuje nie jedną 40 i znam ich bolączki dobrej 40 nikt nie sprzeda za 15 tysi.
Napisałem tylko o kilku pierdołach które na pewno cię nie ominą

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej