Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJ40 3.2 Starachowice

(1/6) > >>

Kapar:
Dzień dobry,

Od jakiegoś czasu choruję na Jaguary i szukam egzemplarza XJ40 dla siebie. Na giełdzie klasyków znalazłem takie oto cudo:

http://www.gieldaklasykow.pl/jaguar-xj6-xj40-1994-15000-pln-starachowice/

Gdzie: Starachowice
Rocznik: 1994
Przebieg: 204 000 km
Pojemność: 3 239 cm³
Moc: 209 KM
Cena: 15000 zł

Mój znajomy Jaguarowiec wypatrzył kilka rzeczy:
- chromy odchodzące od zderzaka z ryłu i z przodu
- po prawej trzecie, małe okienko w chromie, po lewej bez
- pobity odblask z tyłu po prawej
- brak pasków czyli prawdopodobnie cały malowany

Ktoś może widział to auto? Ja do Starachowic mam spory kawałek, bo jestem z Gdyni, więc przyda mi się trochę wiedzy speców z tutejszego forum, żeby oszczędzić sobie wycieczki, jeśli jest coś, co dyskwalifikuje ten egzemplarz. Z góry dziękuję za uwagi :)


Six:
"Carbon" we wnętrzu to jakiś kiepski żart... Czerwona wykładzina też mi jakoś średnio tam pasuje.
No i wycieraczka powinna wrócić na swoje miejsce, a nie zostawać centralnie przed oczami. Po 20km takiej jazdy chyba bym oszalał.

dred:
Ale pech, wczoraj przejeżdżałem obok......

Yoohas:
Wygląda mi na wersję SPORT.

Drobiazgi typu wycieraczka i chromy szybki nie martwią. Martwi jednak lakierowanie całego auta - są jakieś zdjęcia z tej operacji?

Bordowy dywanik jest fajoski, no i oryginalny ;)

Demo:
Juz samo to "w pełni oryginał" nie pasuje bo przeciez malowany i zdekompletowany czyt. Need for Speedowy Carbon.
- tak jak wyzej wspomniana wycieraczka nie na swoim miejscu, jak ktos ma zeza to moze mu nie bedzie przeszkadzac
- radio nieoryginalne
- Need for Speedowski Carbon do wyrzucenia, musialbys sie naszukac oryginalnego drewienka
- wykladzina "burdelowska czerwien" mozna jakos ja jeszcze zniesc zalezy co kto lubi i do zweryfikowania czy byly takie w oryginale
- to cos na slupku przednim lewym kierowcy, tam gdzie szyba
- palaca sie czerwona kontrolka na jednym tylko zdjeciu z lewej strony zegarow, tylko nie moge sie dopatrzec co to... do sprawdzenia
- prawy slupek w chromie + zobacz jaka szpara jest na jego laczeniu z listwa dachowa
- sam kolor BRG nie jestem pewien czy to rzeczywiscie ten odcien, moze potwierdzi ktos z lepszym wzrokiem
- na tylnim zderzaku prawa strona, odblask pekniety + wyrozniajaca sie srodkowa srubka
- lewy wydech lezy nizej od prawego
- ostatnia fotka ze zblizeniem na drzwi kierowcy - na progu widac jakies odbarwienie czy schodzacy lakier ? bo watpie ze to brud

Zalezy czego oczekujesz od auta, jesli ma sluzyc na co dzien lub do przejazdzek weekendowych i nie przywiazujesz mocnej uwagi do oryginalu to ogolnie auto nie wyglada zle, w wiekszosci kompletne, musialbys wymienic drewno w tunelu srodkowym, naprostowac wydechy, zmienic ta ramke w chromie aby sie nie gryzlo i tyle, wsiadac i jechac.
Standardowo sprawdzic mechanike i upewnic sie co do rdzy. Zapisz sobie wymienione wady i targuj cene.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej