Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJ40 3.2 Starachowice

<< < (2/6) > >>

Artek123:
O ile mnie pamięć nie myli, to ten egzemplarz był we wrześniu za grubo ponad 20 tyś. wystawiony... widocznie brak chętnych na zakup, spowodował obniżkę ceny... albo urealnienie jej w stosunku co do stanu auta...

Demo:
Jak wprowadza ta akcyze to zdrozeje do 25tysi :)

Kapar:
Dziękuję Panowie za uwagi :)

Co do carbonu, to obecny właściciel ma już drewno do tego panelu, ale na zdjęciach jeszcze nie założone. Trochę martwią mnie odchodzące uszczelki od progów, bo widać to też na innych zdjęciach z otwartymi drzwiami od strony kierowcy.

Czerwone podłogi prawdopodobnie oryginale w tych modelach


Kontrolka na desce, która się świeci, to z kolei prawdopodobnie przepalona żarówka.

Yoohas:
Tak jak pisałem - to jest SPORT. Bordowa wykładzina była oryginalna. Do tego specyficzny krój foteli, drewno, znaczki na błotnikach i blenda w tylnej klapie. Wszystko się zgadza jeśli chodzi o wersję.

msiwow:
Pod tą okleiną na tunelu pewnie jest zniszczone drewno więc jak ktoś się uprze to można to zerwać i dać do renowacji, zwłaszcza że reszta drewna (przed pasażerem, drzwi kierowcy) też jest słaba... Albo tak wyszło zdjęcie.

Odnosząc się do wpisu przedmówcy, jeśli jest to wersja sport (rzadko spotykana w tym modelu?) do tego, z innymi fotelami,  wykładziną (dla mnie fajna) i kompletem znaczków, o które ktoś musiał zadbać jeśli faktycznie był cały malowany bo u pierwszego lepszego druciarza pewnie by poginely. Może warto się zastanowić?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej