Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJ40 3.2 Starachowice

<< < (4/6) > >>

Kapar:

--- Cytat: niewaskieauto w Listopad 28, 2016, 20:09:44 pm ---Brak chętnych.  Kto z was kupi dzbuka  zamiast jajka bo to auto jest właśnie jak takie jajko niespodzianka. Niespodzianka w cudzysłowiu. Nie dziwię się że  cena spadła a i tak się jeszcze nie sprzedał

--- Koniec cytatu ---

Po czym wnosisz, że to taki całkiem zbuk? Może po prostu cena była nieadekwatna do stanu. Koledzy wcześniej wylistowali bolączki, ale ze zdjęć nie wywnioskowali niczego, co w moim odczuciu by totalnie dyskwalifikowało auto.

AdaM:
XJ40 ma swoje lata i nikt mi nie powie że można kupić na Polskim rynku takie auto w stanie "muzealnym" zawsze coś trzeba zrobić! I zazwyczaj są to stałe punkty. 

Demo:
Zgadzam sie w 100% z przedmowca.

Kapar:
Ja się kompletnie nie nastawiam, że w aucie, które ma 22 lata wystarczy lać benzynę i raz do roku zrobić przegląd :) Wiadomo, że dłubać trzeba będzie i wiadomo, że za "naście" tysięcy nie znajdzie się egzemplarza z salonu :) chodzi tylko o to, żeby być świadomym co mnie czeka - dzięki ludziom, którzy jak Wy zjedli na tym zęby można wiedzieć czego się spodziewać  :-thank  :-clap

A co do tunelu to jak już ktoś powiedział - jest pod carbonem zniszczone drewno, właściciel ma kupiony nowy panel, ale nie założony.

Na razie czekam na raport ze stanu auta (tańszy raport niż doba w podróży), jeśli nic mnie nie odstraszy, to pewnie w tym tygodniu podjadę sam zobaczyć jak się kot sprawuje :)

niewaskieauto:
Kolego Kapar  kup i zobaczysz co mam na myśli 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej