Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

[xj81] jaguar 1993

<< < (3/10) > >>

trusi19:
Przyjedz i zobacz jak wygląda a nie klepie głupoty ze naciągany przebieg. Dla twojej informacji to ja przez ostatni rok zrobiłem nim może 70 km miesięcznie. Auto weekendowe. Może być ?

Jedrzej:
jurlich... moje dwie ciotki mają samochody z roku 2000 jeden 46kkm drugi dużo jeździ, 57kkm oba jak ze sklepu, znajoma ma yarisa 2003 46kkm, totalnie zgniły od dołu, stoi od zawsze pod blokiem. Bywają czasem takie cuda, wiadomo że w to ciężko uwierzyć w przypadku auta które nowe kosztowało tyle co dom... ale ... ale... kto to wie, nie pomacasz, nie poczujesz. trusi zaprasza do oględzin, nie ściemnia. Tylko po co było lakierować nowy samochód. Wcześniej stał już pod liściem?

Yoohas:
@jagmaniac - przebieg nie ma znaczenia. Mi też trudno uwierzyć w to, że 10-letnie auto nagle przestało jeździć. Bo przecież w 2003 r. nie był znowu takim staruszkiem. Poza tym samochód się psuje jak stoi. Większość pięcioletnich aut z przebiegiem 400 kkm będzie w lepszym stanie niż taki 23-letni Jaguar z przebiegiem 130kkm.

Podsumowując - jedź, sprawdzaj bo to i tak jedna z sensowniejszych opcji na naszych portalach. Jeśli jednak szukasz (jak wspomniałeś) auta do kolekcjonowania to licz się z koniecznością powtórnego lakierowania. Chyba, że inaczej da się te ohydne paski poprawić.

jagmaniac:
trusi19, jakie pozostale 2 sztuki masz. One tez sa swiezo sprowadzone? Daj mi link do nich, sobie je obejrze.

Nie obraz sie kolego, ale nie wygladasz mi na wielbiciela marki lub kolekcjonera bo znane ci mechaniczne uszkodzenia nie naprawiles, chwala ci za to ze o nich chociaz wspominasz, ale chyba i tak trundo by bylo ukryc niesprawna klime. W to miejsce zrobiles ladny detailing i oglosiles auto na sprzedaz.

z tego co piszesz kupiles 3 sztuki, czy ktorys z pozostalych ma jasne wnetrze?

trusi19:
Jagmaniac a jak wygląda wielbiciel marki?  Wszystkie xj 81 mają czarne środki.  Jeden z pozostałych mam już jakieś 1.5 roku drugi z 7 miesięcy wiec nie są świeżo sprowadzone. Prócz xj81 mam jeszcze kilka innych jaguarow które od kilku lat trzymam w hali pod dachem wiec uwzględnij te informacje jak mi będziesz odpisywał na pytanie " jak wygląda miłośnik marki". Jeżeli chodzi o usterki to uwierz mi że porostu nie mam czasu się tym zająć.  Prowadzę własną działalność i pracuje codziennie od 6 do 21 wiec ciężko mi podejść do tematu na tyle ciężko ze nawet szczotki załatwiłem przeszło 4 miesiące do jednego z 81 i dopiero w piątek przyszły.
 Yoohas paski są klejone a nie lakierowane wiec nie ma problemu żadnego żeby to poprawić

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej