Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

[xj81] jaguar 1993

(1/10) > >>

jagmaniac:
jaguar
1993 rok
v12, 6litrow
xj81 - to prawidlowy model?
wlasciciel chce za niego 20 kola
podejrzewam ze handlarz

https://get.google.com/albumarchive/103734145797909483234/album/AF1QipMa3JKMKihQJoULN02UpmuGuE8GSZHFr8yDOZN3/AF1QipMHjykAtoiGCfx--AU95_iQ7Mf1aaertVxShWSy?authKey=CL-Jv-ySy87mdQ

zbyt wypicowany, a pod spodem bedzie durszlak?
czy warto pojechac obejrzec?
a moze ktos ma mozliwosc ocenienia na zywo - auto jest w Pegowie (Dolnoslaskie)
ten silnik bedzie problemem?

Yoohas:
Trudno ocenić ze zdjęć. Wygląda na przyzwoicie polakierowany po całości. A dlaczego był lakierowany - nie wiadomo.

Wnętrze ładnie wypsikane ale drewno naprawdę niezłe jak na xj40.

Tylko ta wszechobecna czerń...;)

jagmaniac:
taka trumna troche ;) obawiam sie handlarskiego picu, czy konserwacja od spodu auta nie byla robiona stosunkowo niedawno i przykrywa zgnilizne?
pewny jestes co do wymalowania auta? bo na dachu widze rysy dosc stare w odbiciu swiatla...

Jedrzej:
Bardzo fajne auto ładne zdjęcia. Też mi się wydaje, że było lakierowane jest bardzo starannie zrobione. Podejrzewam że jest przetarty fotel kierowcy, nie zauważyłem na szybko zdjęcia fotela kierowcy dokładnego od przodu mogę się mylić. Rdza: niepokojący wykwit pod listwą z tyłu. Samochód jest ładny, ciekawe że ma opony drogie założone wszystkie takie same. Uważam że warto poświęcić czas, i obejrzeć na żywo. Dla mnie "in plus" Musi być sprawdzony na wieszaku.

Demo:
Jesli malowany ale zgodnie ze sztuka to mnie by nie przeszkadzalo, wyglada ladnie, wszystko na swoim miejscu i jest oryginalne. Rzeczywiscie zbyt czarno i smutno ale kazdy lubi co innego. Jak juz v12 to bym celowal na takiego z jasna skora i czerwonymi pszeszyciami na fotelach. Ogolnie dobre autko ale obawiam sie ze tez to bedzie dopiero "baza" do dlaszych dzialan.
Jesli nie ma majonezu pod korkiem to git :D masz podobna sytuacje jak z poprzednim za 12k czyt. dobra buda (tamten mial ja akurat oryginalna, niemalowana) i ladne wnetrze tylko ciekaw jestem jak tam silnik, zawieszenie itd.
Ps. silnik w serwisowaniu moze byc problemem chyba ze masz sporo salaty to "no problem" poza tym silnik niezawodny.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej