Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Daimler XJ81 DoubleSix, 1993, Wroclaw, 12900zl - byłem, widziełem.

<< < (3/5) > >>

Yoohas:

--- Cytat: trusi19 w Wrzesień 30, 2016, 20:54:12 pm ---Totalna bzdura.

--- Koniec cytatu ---

Kultury dyskusji to nie za bardzo uczyli, co?

"Serwisowałem to wiem".

Chętnie zatem się dowiem, jak wygląda porównanie V12 i R6 w kwestii:

- spalania
- wymiany świec, przewodów, kopułki
- serwisu olejowego
- serwisu większości osprzętu i dostępu do niego (chyba, że ten "ogarnięty" mechanik weźmie tyle samo pieniędzy za robotę, która wymaga 3x więcej czasu)
- jakiejkolwiek większej naprawy takiej jak wymiana uszczelki/uszczelek pod głowicą.

Demo:
Kiedys czytalem ze V12 w xj81 jest bardzo udanym silnikiem i raczej nie ma z nim wiekszych problemow.
Co do serwisu to wiadomo ile jest miejsca w przedziale silnikowym, czasem zeby wymienic jakas rzecz trzeba rozmontowac kilka innych i juz robi sie sporo wieksza sumka $$$. Samego oleju ile trzeba wlac nie mowiac juz o swiecach i uszczelce jak to pisze kolega Yoohas.
Tu odsylam do tematu na przykladzie III serii. W skrocie duzy silnik, malo miejsca i ogolnie kosztorys zabawy z takim autem. http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,31068.0.html
Ps. co do lamp to widac ze mial kiedys telewizory bo ma spryskiwacze na zderzaku, a te wystepowaly tylko w telewizorach.

Yoohas:

--- Cytat: Demo w Wrzesień 30, 2016, 22:21:38 pm ---Ps. co do lamp to widac ze mial kiedys telewizory bo ma spryskiwacze na zderzaku, a te wystepowaly tylko w telewizorach.

--- Koniec cytatu ---

Tyz prawda, nie zauważyłem ;)

trusi19:
Jeszcze raz potwierdzę -bzdura i nie mieszaj w to kultury yoohas. Wiem,mogłem swoją wypowiedzią nadwyrezyc twój mega autorytet na forum ale wybacz, nie będę cię klepal po oczach jeżeli się z twoją opinia nie zgadzam. Podejrzewam że nigdy nie miałeś xj81 ale wiesz najlepiej. Otóż naprawdę nie jest źle jeżeli chodzi o serwis tak jak to przedstawiacie. Oczywiście jest drożej, jest mniej miejsca pod maską ale nie mona powiedzieć ze serwis jest 2x droższy (Spalanie to nie serwis) a jeżeli chodzi o uszczelkę to naprawdę skrajne przypadki i gdybym się kierował wizja ze w każdym swoim xj81 będę musiał wymienić uszczelkę to bym sobie kupił Octavie 1.6 benzyna. A na wasze xj40 może spaść meteoryt i ciekaw jestem jaki wtedy byłby koszt naprawy ;) ( to taki żarcik bo może nie każdy skuma ; ) )

Demo, nie prawdą jest to ze spryskiwacze występowały tylko w telewizorach. Na podwórku mam 2 żywe na to przykłady. Ale fakt , Daimler chyba wychodził z telewizorami

Yoohas:

--- Cytat: trusi19 w Październik 01, 2016, 07:03:28 am ---Jeszcze raz potwierdzę -bzdura i nie mieszaj w to kultury yoohas. Wiem,mogłem swoją wypowiedzią nadwyrezyc twój mega autorytet na forum ale wybacz, nie będę cię klepal po oczach jeżeli się z twoją opinia nie zgadzam.

--- Koniec cytatu ---

Czyli jednak kultury nie uczyli. Szkoda. Jeszcze nie jest za późno.


--- Cytat: trusi19 w Październik 01, 2016, 07:03:28 am --- nie mona powiedzieć ze serwis jest 2x droższy (Spalanie to nie serwis)

--- Koniec cytatu ---

Uważne czytanie pozwala dojść czasami do piorunujących wniosków. Jagmaniac pytał o koszty, o czym mu też napisałem. Po mojemu koszty to również spalanie ale mogę się nie znać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej