Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Daimler XJ81 DoubleSix, 1993, Wroclaw, 12900zl - byłem, widziełem.

<< < (4/5) > >>

Demo:
Z tymi spryskiwaczami to nie jestem pewien na 100% ale moze tez byc tak ze po prostu ktos kto ma spryskiwacze w okraglych lampach mogl np miec wymieniany zderzak i stad jego obecnosc. Daimlera nie widzialem jeszcze z okraglymi oryginalnie.

jzw:

--- Cytat: trusi19 w Październik 01, 2016, 07:09:09 am ---Demo, nie prawdą jest to ze spryskiwacze występowały tylko w telewizorach. Na podwórku mam 2 żywe na to przykłady. Ale fakt , Daimler chyba wychodził z telewizorami

--- Koniec cytatu ---

Potwierdzam - tez mam xj81 z okraglymi i spryskiwaczami. Ale to nie jest Daimler.

Demo:
To moze inaczej. Dzialaja u was te spryskiwacze ? Jesli tak to czy pryskaja z jednego spryskiwacza na dwie lampy czy jeden strumien leci pomiedzy lampy ? Jak to wyglada ? Bo ja swego czasu ogladajac 40chy spotykalem sie z tym ze spryskiwacze byly ale nie dzialaly bo mialy zmieniany zderzak i instalacja nie byla poprowadzona aby w ogole dzialaly.

Yoohas:
Headlamp power wash był standardem w wersji Daimler i Sovereign.

Oferowany był za dopłatą 350 GBP do wersji XJ6.

Demo:
Hmmm a gdzie znajduje sie wlacznik spryskiwaczy ? Na prawej stronie tam gdzie do szyb ? Mam spryskiwacze ale szczerze mowiac nigdy ich nie sprawdzalem. Myslalem ze wystepowaly tylko w telewizorach. Przynajmniej wzbogacilem swoja wiedze  :-super

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej