Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XJ6 4.0 l poj (280 KM) 1997r - 18900zł - auto ze Szprotawy

<< < (2/5) > >>

marcin_lca:
Mi udzielono pomocy to i ja mogę pomóc. Jak ktoś będzie poważnie zainteresowany to za paliwko mogę podjechać oglądnąć i porobić fotki:)

Rapala:
Dostalem n/t tej oferty takia odpowiedz od ... Marioli 😉:
"Dzień dobry.Opowiadam na to co wiem:
1.stan tapicerki bardzo dobry-fotele
2.tapicerka w drzwiach popękana
3.Rdza- nie wiem ,zajrzymy
4.tak blachy czarne
5.przebieg jest jak wskazany na aukcji -było to jedno z wielu aut jakie były w posiadaniu naszej rodziny.Nigdy nie mieliśmy problemu ze sprzedażą auta.Zdjęcia prześle na maila.Pozdrawiam .Mariola"

Zdjecia niedotarly... Moze zapomniala.

Jedrzej:
ZAJEBIŚCIE. Skoro już wszystko doskonale wiesz, to od razu dokonaj przelewu, i niech przyśle auto w paczce, kurierem bezpośrednio do szafy. 

Teraz na poważnie. Czy ten zdawkowy bełkot to jest odpowiedź w pełnej wersji? Nie skracałeś "przekazu". Jeśli nie to piękna zlewka klienta, pobuja się z tym klamotem trochę, to spokornieje.

Ręce mi jak zwykle opadły. Widzisz jakie Mariolce robisz problemy??? Wstydź się, jak mogłeś żądać takich poświęceń jak opinia, i zdjęcia, jak śmiesz wątpić w ideał i nieskazitelność Mariolwozu... i jeszcze wymyślił że chce zdjęcia jak już ma, PRZEPROŚ!!!

Zasada której nabrałem ostatnio. Niewinna "głupia" kobietka sprzedaje super auto, z niewyraźnymi zdjęciami. Mówiłem o tym.

Przebieg: Walnij w stół, a kluczyki się odezwą, lub: winny się tłumaczy.

Rapala:
Tekst jest oryginalny. Dobrze ze w ogole odpisala, bo wiekszosc nie odpowiada. Wyslalem juz kilka zapytan przed ogledzinami i zero odpowiedzi (glownie komisy)
Z drugiej strony moze Mariola sie nie zna a stary poprosil o wystawienie bo potrafi poruszac sie na olx... A moze to faktycznie godny uwagi egzemplarz ??? Na pewno w jednych rekach od 15 lat (nie pamietam kiedy weszły biale blachy). Nie można wszystkich mierzyć jedna miara...

szymek:
Jedno jest pewne - osoba wystawiająca ogłoszenie nie ogarnia Painta, bo tablice rejestracyjne zakleił/a do zdjęć kartką papieru  ;)
Jeśli zdjęcia są w miarę świeże, to właściciel albo lubi katować zimowe opony latem, albo rzeczywiście tak mało jeździ, że nie chce mu się ich zmieniać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej