Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XJ6 4.0 l poj (280 KM) 1997r - 18900zł - auto ze Szprotawy

(1/5) > >>

szymek:
Czy ktoś zna to auto? Czy można coś wywnioskować ze zdjęć?

Link do ogłoszenia: http://www.olx.pl/oferta/sprzedam-samochod-osobowy-jaguar-xj6-4-0-l-poj-280-km-1997r-CID5-IDhrsvr.html#9f4a514708

Jaguar Xj6
Rok produkcji 1997
Poj. silnika 4000 cm3
Moc silnika 280 KM
Przebieg   160 840 km
Skrzynia biegów Automatyczna
Kraj pochodzenia Niemcy
 

Yoohas:
Ze zdjęć to niewiele.

Poza tym, że nie wiadomo skąd on wziął tyle kucyków w tym silniku ;)

szymek:
Liczba KM w tym ogłoszeniu, to oczywiście zamierzona lub nie -  pomyłka... albo tani chwyt marketingowy, aby przyciągnąć uwagę  ;)
Najbardziej zaintrygowała mnie czarna blacha i PL-ka z dawnych czasów, naklejona na tylnej klapie. Można by wysnuć wniosek, że auto naprawdę jest w jednych rękach od lat - w czasach wszechobecnych "Mirków" (zaznaczam, że nie uważam  każdego handlarza za krętacza) - jest to dla mnie argument "za"... tylko ta "przerwa" w użytkowaniu nie jest pozytywem w moim mniemaniu.

Jedrzej:
Lewa strona jakaś taka nijaka, fotele jakby malowane, zdjęcia zrobione tak, żeby nic nie było widać, opis trochę śmieszny. Jeśli blisko można z nudów obejrzeć, jeśli jakieś wielkie nadzieje na super okazję, nie warto nawet zakładać butów. 

importtuner:
Kupując swojego Jaguara brałem pod uwagę głównie jeden egzemplarz z Szwajcarii i jeden od nowości w PL.
NIgdy nie zdecydowałem się na oglądanie tego drugiego na żywo, bo zacząłem sobie przypominać jak wyglądały polskie drogi w latach 90', ich stan był raczej kiepski, już o zimach i soli nie wspominając. A jeśli ktoś kupował takie auto jako nowe, to raczej nie wyjeżdżał nim tylko w niedzielę do kościoła, koniecznie przy bezchmurnej pogodzie.
Reasumując, polska historia auta może być ciekawa, atrakcyjna, ale trudno liczyć, że takie auto podwoziowo będzie tak ładne jak niekombinowany samochód z zagranicy.

Takie moje zdanie

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej