Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XJ6 4.0 l poj (280 KM) 1997r - 18900zł - auto ze Szprotawy

<< < (3/5) > >>

Jedrzej:
Niech ktoś pojedzie obejrzeć, Marcin-Ica wykazał chęć.

p123:
Dlaczego ludzie ukrywają blachy ? - pytam poważnie, nie wiem
Piotr

focusgr:
Też wysłałem zapytanie o ten egzemplarz i też dostałem taką sama odpowiedź. Zdjęcia również nie dotarły.....

Jedrzej:
Dobre... hahaah, a blachy, nie wiem, ja nie mam pojęcia, skoro maja coś do ukrycia, to znaczy że coś nie tak. Ja ukrywam tablice często a nawet całe auto czy motór na zlotach, ponieważ nie znoszę "świateł fleszy" nie chcę oglądać swoich wozideł na fb albo wśród radosnej gawiedzi na stronach wszelakich, ale to co innego. Przy sprzedaży pokazuje nr rej, podaję VIN i datę pierwszej rejestracji, bo nie mam nic do ukrycia, nie jestem handlarzem, sprzedaję auta niezmiernie rzadko, natomiast kupuję i oglądam znajomym minimalnie dwanaście rocznie, zazwyczaj wiele więcej.

matexj8 x308 4.0:
cześć, ja myslę, że ogólnie to ten samochód na tle innych wyglada nie tak źle...a te konie to chyba sie wzięły z v8, 4.0 z x308, przebieg hmm ja mam z 2001 roku od drugiego właściciela i mam tez coś koło 160k, fakt od 2002 był zarejestrowany w Polsce i tu jeżdżony no i muszę przyznać, że ktoś robił konserwację spodu bo byłem w szoku, że auto po tylu latach tak wygląda. Tak więc może i warto by było oglądnąć ten egzemplarz bo na czarnych tablicach to już ich raczej nie ma... a na miejscu wszystko się okaże - tak myslę

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej