Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XJ6 Mk1 1972rok z Frankfurtu nad Menem

<< < (2/4) > >>

GRUMCAJS:
Siema.
Dzięki chłopaki za sprostowanie sytuacji ;) . Macie rację. Lepiej być ostrożnym. Jak się wepcham w szrota to później utonę w wydatkach. A tego nie chcę. Myślę że to co musiałbym w nim zrobić to wolę dołozyć trochę kasy   i kupić już po po dopieszczeniu przez kogoś, ale nie odbudowany na nowo od podstaw . Bo ja tez chce  przy nim popracować. Zwłaszcza przy silniku, zawieszeniu i hamulcach.
Tą sztukę myślę ze i tak odwiedzę. Choćby i dla tego aby zobaczyć jaki jest stan w realu i porównać z tymi co pojadę dalej zobaczyć  :)
Dzięki i pozdrawiam.



Jedrzej:
Nikt z nas nie powiedział żeby odpuścić, może wystarczy go polakierować, dziur na zdjęciach nie widać. Nie zobaczysz nie będziesz wiedział. Opowiedz później co to za cudo, może jakiś śmieciarz, złomiarz, kolekcjoner to przygarnie, np. ja. :) Pamiętaj żeby sprawdzić kompletność galanterii, to już nawet w mojej jakże popularnej beczce w kolorze niebieskim jest wybitnie trudne, a co dopiero w takim Jaguarze.

Yoohas:
A tak już poza wszystkim to nieskazitelne auta też bywają nudne.

Fajnie jest czasami sobie kupić taką "mumię", rozebrać mechanizmy, posmarować, złożyć, zrobić serwis silnika, odpalić. Odkurzyć umyć, przepastować.

I jeździć w takim stanie. Bez lakierowania, tapicerowania itp. Ale ze sprawnym silnikiem i skrzynią, hamulcami i oświetleniem. Bywa to bardzo przyjemne.

A nawet jeśli jest korozja to przy użytku wiosenno-letnio-jesiennym masz parę lat jazdy bez ingerencji spawacza.

Koniecznie podeślij fotki jak obejrzysz.

RyanDriver:
Robiłbym :)
Cena ok jak na pierwszą serię do remontu - tak jak poprzednicy mówią najważniejsze aby był kompletny.

Jedyne co to czy to I, II, III seria to spawania i wymiany blach co niemiara, nawet jak z zewnątrz wygląda ok.

Yoohas właśnie teraz na szybko szykuje mechanicznie takiego jednego co z wyglądu nie jest idealny, ale mechanicznie będzie bomba ;)

GRUMCAJS:
Hej
Narazie pracuje calymi dniami tak że nie mam jak pojechac .
Pocieszające jest to ze znalazlem kilka innych sztuk po renowacji w dostępnym moim buDżecie . Zdjęcia napewno Zrobię . po przęglądam go całego zwlaszcza blacharke Choć będzie to trudne bo takich starych samochodów nigdy nie kupowalem  .
na chwile obecną przeglądam google aby choć troche zapamiętać jak wyglądają kompletne egzemplarze :)
Moze  coś uda się znaleźć sensownego dla mnie  :)
Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej