Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XJ6 Mk1 1972rok z Frankfurtu nad Menem

<< < (3/4) > >>

GRUMCAJS:
Byłem obejrzeć tego Jaguara z linku wyżej .
Muszę powiedzieć że tak ładnie jak na zdjęciach to nie wygląda. Ale nie ma tragedii  :)
Z zewnątrz rdzy na lakierze nigdzie nie ma . Progi już troche rdza pogryzła ale jest to do zrobienia . W podwoziu dziur nie ma  . Nalot rdzy oczywiście jest ale wydaje mi się że  jest to do oczyszczenia i zabezpieczenia preparatem antykorozyjnym i konserwacja .
Szczerze mówiąc  jestem pod wrażeniem że na tyle lat jest tak mało rdzy  :)
Renaulty i fordy z lat 90' gorzej wyglądają .

W Jagu brakuje podsufitki i pojawił się nalot rdzy na dachu .W  środku wszędzie jest wilgoć bo ktoś pozostawił otwarte szyby . Fotele i tylną kanape był bym w stanie naprawić , ale co z boczkami drzwi sam nie wiem .
 Sprawa silnika jest nie wiadoma . Właściciel mówił że i  rok temu odpalił go i zrobił nim przejazd próbny . Od roku auto jest nie ruszane i nie palone więc nie wiem ile w prawdy w tym jest . Auto stało  pod drzewem stąd  ten syf na na nim (słowa właściciela )
Auto nie posiada akumulatora tak więc nie miałem jak sprawdzić czy działają szyby, światła , i reszta sprzętu .
Z tego względu odpuszczam go na chwilę obecną .
I w następny weekend dale coś jadę  zobaczyć  :D 
a i Samochód odda za około 4000euro . Sprzedawca jest w miarę sympatyczny i zezwolił na przyjazd z akumulatorem w celu sprawdzenia pojazdu .


pozdrawiam

Zdjęcia poniżej :











Yoohas:
Oczyma wyobraźni widzę Szczurka z tego Jaguara ;)

Poprawiłbym tapicerkę, wysuszył, wymienił graty eksploatacyjne i cieszył się jazdą klimatycznym autem. Szkoda, że nie ma szyberdachu.

Nawet ten nalot zielony bym zostawił.  ;D

Pod warunkiem, że odpali na wszystkie cylindry.

Witek12345:
Jeżeli Kolega naprawdę poważnie myśli o pierwszej serii,to proponuje się rozglądnąć,blisko,o chociażby tu:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=200585715&isSearchRequest=true&scopeId=C&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&minFirstRegistrationDate=1965-01-01&maxFirstRegistrationDate=1975-12-31&makeModelVariant1.makeId=12400&makeModelVariant1.modelId=12&pageNumber=1

Przy prezentowanym wcześniej  egzemplarzu ten wygląda,przynajmniej wstępnie, jak młoda dziewica, a finalnie może okazać się,że tamten za 4tyś euro jest droższy od tego za 10tyś. Warto porównać i policzyć.

Demo:
Racja, ten wyglada swietnie, lekko go odswiezyc i tylko wsiadac i jechac. A ile czasu i nerwow zaoszczedzonych... nie mowiac juz o $$  :-gwizd

Jedrzej:
Zdjęć poprzedniego nie widzę? Czy mi coś czy znikły?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej