Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJ 308 3.2L kupiłbym ale są wątpliwości

<< < (3/4) > >>

jazabek wac³aw:
 I nie szukaj 3.2, większość ludzi poleca 4.0, spalane podobne a różnica w mocy odczuwalna. Ja mam 4.0 i moim zdaniem moc wystarczająca.
Jeśli interesuje Cię Daimler 4.0 LWB to odezwij się do mnie, bo skrzynkę masz pełną.

Skiciu:
właśnie zapomniałem dodać ale jazabek wacław mnie wyręczył - bierz 4.0. Jeździłem jednym oraz drugim i muszę stwierdzić, że 4.0 jeździ znacznie lepiej, a spalanie nieznacznie większe :)

poti:
Jedyna moja przygoda z 4.0L to przy jeździe próbnej podczas wjeżdżania z bramy zgasł... i tyle pojechałem :) był to Daimler, trochę wyjeżdżony z 360 000 km. Dlatego silniki 4.0 odpuściłem chyba :/

Dobrych ofert do 20tys jak ze świecą szukać.. praktycznie nie ma nic ciekawego. Mam możliwość zwiększenie w tym roku budżetu do 30tyś, ale nie wiem czy już za taką kwotę kupić auto jak pospolity Pan Kowalski i zapomnieć o sprawie. Cały czas za plecami stoi moja Kobieta jako głos rozsądku i kubeł zimnej wody.
Na pewno przez najbliższy pierwszy rok nie chciałbym co miesiąc jeździć do mechanika, przerobiłem to ze swoim starym mercem, który jak na złość co naprawa ... 200km spoko a potem (suprise).

p123:
Nie odpuszczaj silnika 4.0 - ja mam 3.2 ( od 3 lat ) i wielokrotnie już pisałem, że jest za słaby. Do jazdy zwyczajnej wystarcza i jeżeli wcześniej nie jeździłeś kotem to zupełnie wystarcza by zauroczyć :) ale już po chwili uznasz że jakiś wolny taki jest, lans lansem ale czasem człek musi depnąć :). Niestety zauważam, że wyprzedzenie tira jadącego 90 km/h wymaga dynamicznego kick-downu bo inaczej strach w oczach ... Może przesadzam albo może część koni mi uszło gdzieś bokiem. Co do szukania auta między 20 a 30 tyś zł to chyba słuszny kierunek - zadzwoń do Altamiry, u nich co jakiś czas pojawia się jakiś rodzynek sprowadzany ze Szwajcarii w super stanie. Może Ci się uda trafić, zwykle znikają dość szybko.
Piotr

Jedrzej:
Altamira, hhihihi dobre miejsce na szukanie aut :)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Altamira

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej