Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

trudny wybór xf

<< < (2/4) > >>

bartnik:

--- Cytat: Niunia w Lipiec 11, 2016, 20:38:17 pm ---Moim zdaniem niebieski lepiej idzie z wiekiem i sytuacja kolegi Bartnika - niz czerwony ktory pasuje bardziej dla jakiegos teenagera...          :-tylko

--- Koniec cytatu ---

Niunia  - nie wiem co masz na mysli pisząc o mojej sytuacji , calkiem jest stabilna. Mam 39 lat, wiec  nie  dobilem nawet do 40  i na  dodatek cytując klasyka "ale panie wladzo ,ja  po prostu lubie zapierdalać..."  Jezdze 3.0 z manualną skrzynią  i kolejne  auto musi byc upgradem   Na  emeryturze  pomysle  nad toyotą prius

Jedrzej:
Wybierz szybszy, liczy się tylko moc. To jest poza gustem, kolor zawsze znajdzie amatora i przeciwnika, dla mnie czerwony brzydki, ale czerwone ferrari już ładne.

Demo:
Nie wiem czy to efekt swiatla ale w niebieskim bardziej mi odpowiada kolor tapicerki, z zewnatrz tylko i wylacznie czerwien.

bartnik:

--- Cytat: Demo w Lipiec 11, 2016, 21:22:54 pm ---Nie wiem czy to efekt swiatla ale w niebieskim bardziej mi odpowiada kolor tapicerki, z zewnatrz tylko i wylacznie czerwien.

--- Koniec cytatu ---

Fakt - ta  brązowa kierownica i skora na desce w tymże kolorze może  się  podobać. Jak głosi tytuł wątka: trudny wybór xf :)

Tak pozatym: czy czasami luxury premium nie mial ciut lepszego radia?

Niunia:
Kolor kierownicy, skora na desce i ciut lepszse radio nie powinny ( moim zdaniem ) decydowac przy wyborze  Twojego kota.
Ani nawet niewielka roznica mocy czy osiagow  uzyskana na tym samym silniku ( powiedzmy raczej bloku)

Kolor niebieski jest bardziej elegancki - czerwony zas krzyczacy i agresywny - kompletnie nieodpowiedni dla dzentelmena . Nie zapominaj o swoim image.
Nie wiem czy juz jestes ani czy zamierzasz stac sie poddanym Jej Krolewskiej Mosci  - zauwaz -  Ona drajwowala NIEBIESKA estate.

To jest argument wyzszego rzedu za niebieskim - ale jak mawial Owsiak - do what you want.       :-tylko

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej