Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

trudny wybór xf

<< < (3/4) > >>

bartnik:

--- Cytat: Niunia w Lipiec 12, 2016, 12:59:47 pm ---Kolor kierownicy, skora na desce i ciut lepszse radio nie powinny ( moim zdaniem ) decydowac przy wyborze  Twojego kota.
Ani nawet niewielka roznica mocy czy osiagow  uzyskana na tym samym silniku ( powiedzmy raczej bloku)

Kolor niebieski jest bardziej elegancki - czerwony zas krzyczacy i agresywny - kompletnie nieodpowiedni dla dzentelmena . Nie zapominaj o swoim image.
Nie wiem czy juz jestes ani czy zamierzasz stac sie poddanym Jej Krolewskiej Mosci  - zauwaz -  Ona drajwowala NIEBIESKA estate.

To jest argument wyzszego rzedu za niebieskim - ale jak mawial Owsiak - do what you want.       :-tylko

--- Koniec cytatu ---

Przestrzeliłes troche - królowa  jezdziła takim jak mój obecny x-type  estate  british racing green  czyli zielonym :)


A poddanym nie  jestem i stawac sie  nie zamierzam :) Elka  to tylko figura - gdyby tak nie  było ,zabrałaby głos w sprawie wyjscia z unii i prawdopodobnego rozpadu JEJ królestwa

Niunia:
Na zdjeciu, na ktorym Krolowa zjezdza na trawnik aby ominac gostka z dzieckiem w wozku ja widzialem ze Jej estate bylo raczej niebieskie.
Na Twoim zdjeciu tez raczej widze kolor niebieski.
Katarakte lewego oka bede operowal w pazdzierniku. Moze mi sie widzenie zmieni.
Jesli piszesz, ze to byl british racing green - podobnie jak Twojego X- typa to to mnie nawet ucieszlo.
Moj chudy X- type tez jest w kolorze british racing green. Kod koloru HGZ. To jest klasyczny kolor kotow.
Skory ma jasne kremowe - pasujace do zielonego. A sam kot w tym kolorze pasuje do wszystkiego...      :-tylko


Skiciu:
Dla mnie ładniejszy niebieski - bardziej dyplomatyczny kolor oraz z jasnym wnętrzem komponuje się idealnie :)

Natomiast czerwony fajna moc ale jak dla mnie kolor czerwony dyskwalifikuje auto... Sądzę, że jak będziesz kiedyś chciał sprzedać, to też może być troszkę trudnej ze względu na czerwony kolor...

Myślę, że jak masz wątpliwości, to żaden nie jest dla Ciebie. Poszukaj czegoś pomiędzy, a jak znajdziesz, to nie będziesz miał wątpliwości :)



Szwagier:
Najlepiej z 5.0 wtedy kolor już nie ma znaczenia  ;D

bartnik:
Dla niuni na katarakte

Ciekawa teoria z tą trudnoscią sprzedaży  - z  tego co widze  wlasnie bordowe (bo to czerwony nie  jest) mają ciut wyzszą cene i pomimo tego ze  na  ulicach troche  ich widać to rzadko są wystawiane  na  sprzedaż.  Może  moja  fascynacja  bordowym autem z  jasną tapicerką bierze  sie  stąd , że moje auto przed  jaguarem wyglądało tak:

Więc jest to chyba  swoisty powrót do przeszłości - a  tego peugeota kochalem wybitnie

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej