Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

trudny wybór xf

<< < (4/4)

Szwagier:
Buda Sergio Paninfariniego to jak mieć takie małe ferrari  :)

Demo:
Dobra to moze inaczej, za max tydzien widze w galerii czeronego xfa  :-super Ps. z tego co ja zaobserwowalem to czerwone czy tam bordo szybciej sie sprzedaje, sam pierw celowalem w taki kolor.

Niunia:
Zdjeciem mnie przekonales - estate jest zielona a nie niebieska jak myslalem.

Ciekawi mnie bardzo zawilosc Twojej logiki: miales czerwonego pezota i z tego powodu fascynujesz sie kolorem bordowym.
Czy mozesz mi wytlumaczyc meandry Twojego rozumowania?   Pezot jest czerwony a nie bordowy!  Tu sie chyba nie myle.... :)

bartnik:

--- Cytat: Niunia w Lipiec 13, 2016, 11:19:19 am ---Zdjeciem mnie przekonales - estate jest zielona a nie niebieska jak myslalem.

Ciekawi mnie bardzo zawilosc Twojej logiki: miales czerwonego pezota i z tego powodu fascynujesz sie kolorem bordowym.
Czy mozesz mi wytlumaczyc meandry Twojego rozumowania?   Pezot jest czerwony a nie bordowy!  Tu sie chyba nie myle.... :)

--- Koniec cytatu ---

Owszem mylisz  sie :)   
Były też czerwone (kolor ferrari mniej wiecej) ale  moj był zdecydowanie bordowy

Niunia:
...bordowy jak ten na zdjeciu?  Osmielam sie watpic. Prawdziwy bordowy nie jest dla mnie ciekawym kolorem - wolalbym juz czerwony.

Bardzo dobrze ze zastanawiasz sie nad cena ewentualnej sprzedazy zakupionego kota.
Swiadczy to pozytywnie o Twojej inteligencji, ktora jest niezbedna do dostatniej egzystencji u obcych.

Ja robie podobnie przed kazdym interesem.  Podobnie jak nasi Starsi Bracia zawsze chce wiedziec ile moge stracic - a nie zarobic - w moim przedsiewzieciu... :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej