Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJS 3.6 1989 r., Płońsk

<< < (5/8) > >>

Zatoichi:
Cóż... KubaB - skoro nikt się nie kwapi do oceny Twojego nowego nabytku, to ja pozwolę sobie na kilka uwag:
- lewe drzwi fatalnie spasowane, wyglądają jakby je kowal wyklepał;
- wycieraczki przedniej szyby z wersji po lifcie (ciekawe dlaczego?);
- coś mi nie pasują paski na boku - prawdopodobnie są nieoryginalne (wydaje mi się, że nie powinno być między nimi takiej odległości)... pewnie cały malowany - ale tu niech się wypowiedzą fachowcy  ;)
- ten zamek na klapce wlewu paliwa to jakieś nieporozumienie - pewnie to patent poprzedniego właściciela (może mu benzynę kradli?)
- nie widzę spojlera na pasie przednim pod zderzakiem;
Ogólnie jakiś taki... składak  :-thumpdown

KubaB:
Czyli wtopiłem kase :-wstyd kolejny zakup na pewno bedzie lepszy  :-clap

Jedrzej:
KRISS trochę mnie zirytowała Twoja wrzuta o bajkach... Co ty mi wnosisz? To że w jednym aucie są dwa rodzaje klamr to normalne? Nie sądzę, dlatego zwróciłem na to uwagę, nie pisałem że są złe, tylko że inne, a są, bo widzę więcej na fotach niż Ty. Nie marudziłem że to jakiś złom, itd, podoba mi się ten wóz i chętnie bym go przygarnął.

KRISS:
Jędrzej - ja Ci nic nie wnoszę. Po prostu jaguar jest tak zbudowany.
http://www.jaguarclassicparts.com/uk/jaguar-xjs-v139052-v179736-parts/occupant-restraints/front-seatbelts-and-fixings/seatbelt-front-coupe-cabriolet-from-v-165791
Trzeba sprawdzać najpierw bo można się czegoś ciekawego dowiedzieć.
Tak to jest normalne, wystarczyło zajrzeć do katalogu części i sobie to pooglądać.

Ktoś to przeczyta, potencjalny kupujący zadzwoni do właściciela, który nie ma o tym pojęcia i od razu zaczną się podejrzenia, że ktoś kogoś oszukał i zacznie się marnowanie czasu telefony podejrzenia itd.
Tapicerka też jest oryginalna. :) takie były.

Choina:
Jędrzejowi pewnie chodzi o klamrę. Na jednej fotografii widać tylne pasy i pas kierowcy. Z przodu jest inna klamra niż z tyłu. Fakt jest taki, że takie były i nie jest tu nic kombinowane.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej