Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Woda w nogach pasażera

<< < (2/5) > >>

Jaguar XJ6:
Sterownik skrzyni jest nad nogami pasażera (dlatego kolega optre napisał, żebyś sprawdził, czy nie jest zalany). Z tego co widzę opisie pod Twoim nick-iem, wychodzi, że masz XJ6 4.0L z 1991r. ,czyli skrzynia  4hp24 (z elektroniką) .

niewaskieauto:
Ta woda może  być z układu klimatyzacji  zapchany  odpływ i przelała się do wewnątrz

frost84:
Zdjąłem listwę podszybia i tam wręcz nadspodziewanie czysto. Kaczy dziób też drożny. Poodpinałem wszystkie maty z gąbki i raczej spod nich nie cieknie bo są mokre tylko od dołu, ewentualnie być może z lewej strony u góry dywanik trochę wyżej mokry jest ale gąbka pod nim sucha więc dalej nie wiem gdzie szukać. Podłogę oglądał blacharz i powiedział że nie ma szans, że od podłogi bo nie ma żadnej rdzy. Szyberdach wygląda na bardzo szczelny. Ostatnie moje podejrzenie to klima ale nie wiem jak to zweryfikować, chyba poczekam aż wszystko wyschnie i wtedy pojeżdżę trochę bez klimy, a potem z włączoną. Ewentualnie pojadę jeszcze na myjnię bezdotykową i zobaczę czy z zewnątrz coś nie puszcza.

MP_JIMMY:
Sprawdz czy nie ma dziury na grodzi czolowej w miejscu punktu masowego - mniej wiecej centralnie na grodzi. Czterdziestki lubia tam korodowac. Tamtedy tez woda z podszybia lubi saczyc sie do kabiny. Moze to byc tez nieszczelnosc w nagrzewnicy.

katar83:
A ja stawiam ze dziura jest pod skrzydlem, ewentualnie gdzies w rogu moze bedzie widac. Jak tutaj:



I jeszcze jedno, to nawet twój rocznik:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej