Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Woda w nogach pasażera

<< < (3/5) > >>

frost84:
Blach raczej nie biorę pod uwagę, bo mój egzemplarz pod tym względem jest jakimś ewenementem i praktycznie nigdzie nie ma rdzy, ponoć od nowości był garażowany i nigdy nie widzał soli. Oddałem dzisiaj do mechanika, podejrzewam klimę, ewentualnie szyberdach.

Michal_sk8:
możliwe że rurki odpływu z szyberdachu są przytkane, ja tak miałem jak robiłem blacharkę

frost84:

--- Cytat: Michal_sk8 w Maj 07, 2016, 15:21:08 pm ---możliwe że rurki odpływu z szyberdachu są przytkane, ja tak miałem jak robiłem blacharkę

--- Koniec cytatu ---

A w którym miejscu dokładnie pojawiała się u Ciebie woda w nogach pasażera?

Michal_sk8:
nie wiem czy bez zdjęcia dobrze Ci wytłumaczę ,które to miejsce

jak siedzisz na fotelu kierowcy jest to miejsce za podnóżkiem na nogę łączące płaszczyznę podłogi ze ścianką boczną od strony drzwi i ścianą grodziową od strony silnika

czyli polączenie, sam róg tych 3 płaszczyzn

dziadzol:
Widział sól czy nie widział, na 100 procent gnije. Każdy gnije, tylko te lepsze sztuki, "praktycznie bez rdzy" gniją po cichu, bez rzucania się w oczy właścicielom. Rdza może kryć się na podszybiu, tylko, że nie zobaczysz tego po zdjęciu zaślepki pod wycieraczką. Dopiero jak zdejmiesz całą szybę przednią, to się ujawni cała prawda, całą dobę, najpewniej w narożnikach i  stąd by była woda w lewym dolnym rogu, przy podłodze.
Jeśli uważasz, że to klima, to odpływ od strony kierowcy jest pod wykładziną po prawej stronie, mniej więcej na wysokości łydki nogi, którą wciskasz gaz do dechy. Łatwo go wyjąć i przeczyścić, tylko jeśli jest zatkany, to weź jakiś garnek, bo sobie zalejesz dywaniki.



--- Cytat: frost84 w Maj 06, 2016, 07:07:30 am ---Blach raczej nie biorę pod uwagę, bo mój egzemplarz pod tym względem jest jakimś ewenementem i praktycznie nigdzie nie ma rdzy, ponoć od nowości był garażowany i nigdy nie widzał soli. Oddałem dzisiaj do mechanika, podejrzewam klimę, ewentualnie szyberdach.

--- Koniec cytatu ---

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej