Autor Wątek: Nawigacja  (Przeczytany 11641 razy)

khak

  • Gość
Nawigacja
« dnia: Luty 13, 2008, 11:12:12 am »
Witam Wszytskich

Jakiego producenta mapy obsługuje Nawigacja w s-type ? Czy ktoś z szanownych kolegów przerabiał ten temat ? Czy navi. z s-type jest taka sama jak w innych Jaguarach ? Szukałem troche po necie ale jakos bezskutecznie... :( Mam tylko oryginalna mape szwajcarii-Niemiec na CD .


DaFetti

  • Gość
Odp: Nawigacja
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2008, 12:20:34 pm »
zobacz wątek na x-type.
z mało ekranowych navi jest blaupunkt travel pilot dx-n.
mam austrię, francję i chyba niemcy - szwajcaria - alpy - tak jak Ty.
w swoim czasie ........... z jakiejś strony mapy do różnych marek samochodów ale nie pasują;-)
pozdrawiam

kuba

  • Gość
Odp: Nawigacja
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2008, 12:24:49 pm »
   Witam posiadacza pięknego samochodu:) od jakiegoś miesiąca staram się załatwić sobie mapę Polski i nic z teog. Mam wielką prośbę, jeśli będziesz mial jakieś ciekawe informacje o mapach lub nawigacji w S-Type to wrzuć je na forum. Z góry dziękuję.

khak

  • Gość
Odp: Nawigacja
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 13, 2008, 12:46:04 pm »
Miałem kiedyś jakies info ze są te mapy w sieci P2P niestety. No ale skoro to jedyne rozwiazanie ?  :-\  Chociaż będe szukał legalnego dojscia. Bo i tak zapewne pozostanie kwestia właściwego wypalenia na CD, albo uruchomienia jakims kodem, by ów progr. w Jagu widział i ładował poprawnie mape PL.
Ale to tylko narazie moje czarne wizje ;)

kuba

  • Gość
Odp: Nawigacja
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 13, 2008, 12:51:41 pm »
   Swoją drogą jestem ciekawy ile takie mapy kosztuja u dilera. Ale mam wrażenie, że cena będzie miała za dużo cyferek...:) Poza tym moje auto jest z 2000 roku i nie wiem czy czegoś w między czasie nie zmienili. Może się okazać, że montowali różne modele nawigacji.

khak

  • Gość
Odp: Nawigacja
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 13, 2008, 18:26:00 pm »
Moj jest z 99 i nie sądze żeby u Ciebie cos zmienili. Mozna co najwyzej podejrzewac ze istotne zmiany zaszly w navi. po 2003 w s-typach gdzie hucznie triumfował i zaczął gościć w zwyklych PDA z modułem GPS rewolucyjny (miedzyinnymi odnosnie ilości widzianych satelit)  układ Sfir III.  A moze już nawet w 2002 ? Trzeba by było to gdzieś sprawdzić. Płyta z mapami u naszego dilera jak pytałem niecały rok temu, kiedy nie byłem posiadaczem owego Jaga , przekraczała 600 zł (na ile dobrze pamietam) i oczywiście nie było jej od ręki. Po zamówieniu trzeba bylo czekac jakis czas. Dealer nie potrafił też powiedzieć jaki jest proc pokrycia kraju. Przykładowo TomTom ma 52 % a po ostatnim upgrade okolo 70 % z błędami.

Jan100162

  • Gość
Odp: Nawigacja
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 14, 2008, 20:15:01 pm »
Od wczoraj jest nawigacja na duży ekran z Polską!!w serwisie Jaga. Cena ok. 300 euro. Pozdrawiam Jan 1n100162

khak

  • Gość
Odp: Nawigacja
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 15, 2008, 00:34:38 am »
300 Eur. he he ciekawe kto to kupuje ? ;) za 300 Euro to dziekuje. Ale ciekawa informcja:) 

kuba

  • Gość
Odp: Nawigacja
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 15, 2008, 10:19:46 am »
   Kupują to ci sami ktorzy naprawiaja Jaga w ASO. Mnie za piaste zaspiewali prawie 4000 PLN... Więc cena za mapę wręcz okazyjna:)

Jar

  • Gość
Odp: Nawigacja
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 03, 2008, 14:47:59 pm »
Nie mogąc ugryźć tego problemu zdecydowałem sie na zakup nawigacji i problem sie rozwiązał. Ma to jeszcze taką zaletę, że jeśli potrzebuję jechać innym autkiem to nie narzekam bo nawigację tam zabieram. Ale gdybym kiedyś mógł nabyć :) taką specjalną do kota to pewnie ją kupię oczywiscie nie w salonie.

kuba

  • Gość
Odp: Nawigacja
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 04, 2008, 18:33:42 pm »
    w pelni sie z toba zgadzam, ze nawigacja przenosna jest w gruncie rzeczy bardziej praktyczna. Mnie tak naprawde chodzi o to, zeby ladny monitor w moim aucie nie stal taki nieuzywany. Chociaz, nie wiem jak u kolegow, ale u mnie mozna wylaczyc navi i pojawia sie nazwijmy to "wygaszacz ekranu" czyli piekny kot i napis, a jakze "JAGUAR". W nocy wyglada slicznie:)

Mario

  • Gość
Odp: Nawigacja
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 08, 2008, 22:20:16 pm »
pliss, powiedz jak to sie wlącza, bo moze chociaz taki bedzie pozytek z nawigacji:) a tak powazne to mam przenosna automape z orange i powiem Wam ze jak na razie to do kitu jest to wszystko, latwiej trafic za pomoca zwyklej mapy i umiejetnosci orientacji w terenie:)

piotritaly

  • Gość
Odp: Nawigacja
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 15, 2008, 18:43:21 pm »
Witajcie mam problem szukam nawigacji płytki do modelu z 2003 roku mapki polski czy ktos może pomóż piotr.italy@interia.pl prosze!!!

adam74

  • Gość
Odp: Nawigacja
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 26, 2008, 22:25:35 pm »
czy coś się zmieniło w kwestii mapy polski?

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Nawigacja
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 26, 2008, 22:58:04 pm »
tak, dzis uslyszalem ze na allegro mozna kupic mape polski za 19 zloty  :-hehe

zarcik taki. tzn ktos powiedzial to prawda ale nic z tego...
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2008, 23:03:19 pm wysłana przez kogutki »