Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

2001 Jaguar XJR X308 Radom

<< < (6/7) > >>

gonzo7:
Jakie elementy nie były malowane zostały opisane więc + 5 malowanych = ani jeden nie został zgubiony    :-10points

Czuje, że Pan komisowy szukał informacji na temat usprawnienia "rarytasa" tuż po zakupie i prosze - niespodzianka.

15 letniego Jaguara, który nie był cały malowany znajdziesz bez problemów, ludzie z tego forum trzymają je i na wzajem pomagają w zakupach - tutaj się szuka samochodów, by się nim cieszyć i trzymać go w najlepszej kondycji przez lata. Nie by zadrutować, palić gumę i cieszyć się z chromowanych nakładek na pedały (szwajcar - turek?).

BTW, VIN SAJAA15N21MF38516 jest czysty jak łza - więc także mogę dać gwarancję niesprawdzalności przebiegu

no i pytanie do sprzedającego:
Dla czego wersja drewna w kierownicy różni się od tej w reszcie tapicerki?
Spasowanie drewna przy zegarach z resztą także nie gra (wiem, teoria spiskowa, ale świadomy klient o to może zapytać).

olsza:
Piszecie bzdury na temat auta które widzicie tylko na zdjęciach, nikt z was nie pofatygował się nawet żeby zadzwonić i zapytać się co było naprawiane i jak. Pomalowałem maskę bo lakier się złuszczył , na błotniku wychodziła rdza. Co jest w tym złego że auto przywróciłam  do stanu takiego żeby podobał się kupującemu i nie musiał wstawiać go od razu do lakiernika. To jest paranoja że auto mam z oryginalny przebiegiem który jestem w stanie potwierdzić w 100%  a robicie ze mnie oszusta. Powodzenia !!!

KaeN:
Pewnie byłby sposób, żeby zamknąć usta malkontentom :)

Ja, malując auto (zwłaszcza przed sprzedażą), strzeliłbym kilka fotek przed robotą, właśnie po to, żeby pokazać następnemu właścicielowi, że fura nie jest po dzwonie, tylko kosztownym liftingu, podnoszącym wartość. Zresztą dokładnie tak robię z obecnym autem, które niedługo (mam nadzieję :) ) będę mógł sprzedać. Wszystkie prace dokumentuję na fakturę, tak bym mógł się pochwalić stanem samochodu, a nabywca wiedział, co bierze i co zostało zrobione.

Mierząc się z taką krytyką wstawiłbym też może jakieś foto dokumentów, z których wynika przebieg (z zasłoniętymi danymi "wrażliwymi").

XJR fajne auto, ale nie ma się co dziwić, że osoby w temacie chcą uniknąć inwestycji w worek bez dna... :D

Bez napinek Koledzy  8)

gonzo7:
Czemu to nam życzysz powodzenia? To Ty masz do opchnięcia samochód, który widać, że się nie klei.
Nikt nie będzie dzwonić widząc to co widać  - szkoda czasu na słuchanie bajek.
Opisz merytorycznie jak przebiegała naprawa. Wklej proszę zdjęcia złuszczonego lakieru na masce.
Doceniam, że podejmujesz dyskusję, jednak chyba sam siebie nie czytasz. Nie wracaj ciągle do przebiegu. Zareklamuj ten samochód, że był dobrze zrobiony i po pierwszej ziemie nie zakwitnie.
Nie odpowiedziałeś na powyższe pytania. Miej świadomość, iż przyszły nabywca prędzej czy później trafi na to forum, jak przy eksploatacji będzie coś potrzebował i coraz bardziej będzie się zastanawiać, czemu poprzedniemu właścicielowi ostrogi spadały z nakładek wydrapując dziurę w dywaniku.

Peter:
KaeN

Jesteś wyrazicielem wspanialej ( cennej i rzadkiej obecnie  :) ) filozofii!
Filozofii umiaru!
Cechy, niegdysiejszych `gentelmenow` :-za

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej