Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

2001 Jaguar XJR X308 Radom

(1/7) > >>

maarp:

Koledzy.
Proszę abyście odwiedli mnie od zakupu owego kota.
Jest mi kompletnie nie potrzebny, mam jeszcze 2 inne auta i nie mam kiedy nim jeździć. Jednak nie mogę sobie wybić z głowy tych pięknych aut. Tak więc proszę o pomoc.
Auto to Jaguar XJR X308 z 2001 roku. Teoretyczny przebieg około 149 tyś. km - raczej wątpliwy aczkolwiek...
Miejsce RADOM. Tak, tak Radom. Zagłębie cudnych okazji ze Szwajcarii.
Nieco sceptycznie podchodzę do auta z wiadomych przyczyn.
Rzućcie wprawnym okiem na owo ogłoszenie i obrzydźcie mi te auto bo za bardzo mam ochotę na kolejnego Jaga:
http://otomoto.pl/oferta/jaguar-xj-xjr-4-0-363-km-alpine-ze-szwajcarii-rarytas-ID6ykImH.html
Każda uwaga co do niezgodności w aucie mile widziana. Zależy mi na jak najbardziej oryginalnym aucie i co oczywiste w jak najlepszym stanie. Nigdy nie miałem X308 tak więc i konkretnego obycia z tym modelem nie mam.
A może jest ktoś z Radomia i byłby skłonny z ciekawości podjechać i zrobić wizję lokalną. Mam niby tylko 250 km no ale to i tak cały dzień zmarnowany.


Jedrzej:
Prawe przednie drzwi i przedni błotnik są w porządku. Warto brać!  :-hehe

maarp:
Jędrzeju - a poważniej?  :)
Powiem szczerze, ja widzę w zasadzie tylko ciut krzywą deskę zegarów. Poza tym jestem ślepy...

Jedrzej:
Poważnie... jak najbardziej... Prawy przód jest ok, reszta lakierowana. widać że ładne są te dwa elementy, na zdjęciu od tyłu, przy powiększeniu. Jak się przypatrzysz, w odbicie, to zauważysz. Ostatnie z załączonych na post. W środku to już kierownica, poduszka jakaś dziwna, jakby odnawiana. A poza tym, łosie katowali furę, na placu na którym potem robili foty... to już szczyt formy.

niewaskieauto:
 audio profeska w montażu  :-gwizd

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej