Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

2001 Jaguar XJR X308 Radom

<< < (2/7) > >>

Jedrzej:
no widziasz, maarp, możesz brać w ciemno, przebieg autentyczny, sprzęt idealny, pali opony aż do zdarcia, lakier podwójny, czyli działa...

maarp:
No to pakuję walizę z kasą i jadę...
Dzięki Jędrzej że zwróciłeś moją uwagę na te "lustrzane" odbicia tła na bokach auta. Faktycznie idealne.
Szkoda. Tak bardzo nie chciałem kupić, no ale w tym wypadku chyba powinienem?  ;) Wszak auto "rarytas" jak w tytule ogłoszenia.

Jedrzej:
No raczej, polecam takie "rarytasy" jak cholera... wystarczy Ci? o to chodziło? czy mam ci pojechać litanię? nie chce mi się za bardzo, widzisz sam jak powinien wyglądać cały. A jeszcze nikt nie osmarował wnętrza, tylko niewaskieauto zazdrości sprzęta radyjka!

maarp:
Radyjko to tragedia. O tym szkoda gadać.
Na temat reszty proszę o więcej. Chcę bardzo się ustosunkować do tego egzemplarza.
Noooo, odwagi Panowie. Dawaj Jędrzej.

Jedrzej:
Tył masz cały słaby, było przerabiane już przeze mnie, błotniki robione, albo zgnił, albo mu tył wpakowali do kabiny, przód, żadna linia się nie zgadza, maska leży skosem, prawa ciasno nisko, lewa wyżej. Błotnik tylny lewy i prawy z drzwiami kompletnie nie działa, na garbie najbardziej, prawe przy nadkolu, klapa blisko lewej, gdzie się nie przypatrzysz, to jakieś rodzynki, lewa cała jakaś packą zacierana. Deska rozdzielcza koślawo poskładana, oprócz radia oczywiście, i jeszcze wycieraczkę jedną ukradli... hahahaha. Ale kolor ma ładny, mi się podoba, brałbym bez targowania, tylko w garażu u rodziny na wsi schowaj, szwajcar z karabinem będzie szukał, bo się rozmyślił.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej