Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

2001 Jaguar XJR X308 Radom

<< < (5/7) > >>

olsza:
Witam jestem właścicielem owego auta. Czytam te wasze wypociny i komisja Macierewicza przy waszych teoriach spiskowych to pikuś.
Ludzie czy wy nie macie co w domu robić żeby takie głupoty wypisywać po oględzinach paru zdjęć. Zdjęcia robiłem w takim miejscu, w którym odpowiadało mi naświetlenie i ślady palenia gumy nie są z tego auta. Malowane było 5 elementów.  Auto ma oryginalny przebieg co zagwarantowałem w opisie w ogłoszeniu, nie ma dziur w podłodze i jest w dobrym stanie. A to że sprowadzone ze Szwajcarii i Radom jeżeli wam nie odpowiada to proszę sobie sprowadzać samemu może z Kazachstanu.

Donkihot:

--- Cytat: olsza w Kwiecień 19, 2016, 10:28:27 am --- Malowane było 5 elementów. 

--- Koniec cytatu ---
A gdzie to jest napisane w ogłoszeniu?  Dopiero na naszym forum koledzy zauważyli że coś nie tak z tym "rarytasem ze Szwajcarii"

--- Cytat: olsza w Kwiecień 19, 2016, 10:28:27 am --- Czytam te wasze wypociny i komisja Macierewicza przy waszych teoriach spiskowych to pikuś.


--- Koniec cytatu ---

To po co czytasz te nasze wypociny? Temat jest bardzo prosty:  trzeba było napisać w ogłoszeniu wszystko co było uszkodzone i jak naprawione, i ne byłoby żadnych teorii spiskowych. Tak się kończy cwaniakowanie i nieuczciwe handlowanie samochodami.
Boli co?

olsza:
Człowieku auto ma 15 lat i nie jest nowe, jeżeli to problem że było malowane to szukaj takiego nie malowanego, życzę powodzenia.

niewaskieauto:
Bo widzisz kolego Olsza  siedzisz od stycznia 2015 na forumi jeszcze cie to nic nie nauczyło ani naprawić Jaguara po bombie ani go porządnie opisać w ogloszeniu

Donkihot:

--- Cytat: olsza w Kwiecień 19, 2016, 11:58:43 am ---Człowieku auto ma 15 lat i nie jest nowe, jeżeli to problem że było malowane to szukaj takiego nie malowanego, życzę powodzenia.

--- Koniec cytatu ---

Kolego, odniosę się jeszcze raz do twojego ogłoszenia i zacytuję samego siebie
"To po co czytasz te nasze wypociny? Temat jest bardzo prosty:  trzeba było napisać w ogłoszeniu wszystko co było uszkodzone i jak naprawione, i ne byłoby żadnych teorii spiskowych. Tak się kończy cwaniakowanie i nieuczciwe handlowanie samochodami.
Boli co?"
To że nie umiesz pisać (rzetelnie) to już ustaliliśmy, a że nie potrafisz czytać (ze zrozumieniem) wyszło teraz.
Wstyd.  :-thumpdown

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej