Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XJ 4.0 x308 sovereign - Swarzędz

<< < (3/6) > >>

Skiciu:
@ jazabek wacław, masz duże doświadczenie w tym temacie - proszę o Twoją opinie co do całości samochodu  + oraz - Niestety ja jestem nagrzany na samochód co sprawia, że moje spojrzenie na całość jest zamydlone - sam sobie się dziwię ponieważ na co dzień sprzedaje samochody....

Jedrzej:
Tylny lewy błotnik, wymieniany... kto to widzi niech mówi. jeśli nikt to się mylę. Prawy też ale nie jestem pewien, wszystkie maty w środku do góry,kamera inspekcyjna w dziury i szukać łączeń od środka...  Jeśli to istotne bo jest zrobione ładnie, jeśli jest. Chyba że jaguar tak toleruje. Auto jest naprawdę ładne. Mi się widzi na wystarczająco dobre. Sory poprawka, prawy nie! nie chodzi tu o lampę, tę widac już jak tylko się otworzy zdjęcie.

Choina:
Tylne lampy powinny być w chromie. Lewy tylny błotnik też wydaje mi się, że naprawiany - pasek w środkowej części jest troszeczkę niżej, ale skoro mierzyłeś i lakier wszędzie był taki sam to może wina fabryki. W zderzaku przednim listwa jest chromowana, taka jaka wychodziła w Daimlerach. W tym aucie powinna być w kolorze auta.
Najbardziej nie podoba mi skóra w tym aucie. Jest powyciągana i pomarszczona jak w X-Typie. W XJotach nigdy taka nie była.
Pytanie do forumowiczów. Czy wilgoć, woda może powodować takie pomarszczenie skóry?

gonzo7:

--- Cytat: Choina w Marzec 14, 2016, 01:03:03 am --- Czy wilgoć, woda może powodować takie pomarszczenie skóry?

--- Koniec cytatu ---

Tak, wg mnie skóra była myta wodą i przemoczona. (Mycie skóry szarym mydłem samo w sobie nie jest dla niej szkodliwe, pod warunkiem, ze się jej nie przemoczy).
Tu ewidentnie skóra została przemoczona i niewysuszona po myciu – taki zabieg powinno się robić tylko w ekstremalnie gorące dni i samochód musi stać otwarty na upale minimum pół dnia.
Być może stan taki spotęgował dodatkowo jakiś środek do zabezpieczenia skóry (krem).
Złapała dużo wilgoci, otworzyły się pory, po czym przyszedł tłusty kit i woda została w środku.
W takim przypadku dobrze by było skórę spróbować wyprasować (nie to nie żart).

Skiciu:
Odnośnie paska na lewym tylnym błotniku też myślałem, że jest był domalowywany ale przy bliższym oględzinach widać, że właśnie w połowie jest lekko przetarty wraz z lakierem i stąd ten efekt.

Jak oglądałem skórę na zdjęciach też mi do końca coś nie pasowało jak słusznie zauważył Choina ale na miejscu jak oglądałem na żywo, to już nie była taka pomarszczona. Fakt była bardziej brudna ale leżała równo. Na przednim podłokietniku jest przecięcie czymś ostrym ok 5 cm i zastanawiam się czy da się, to naprawić czy wchodzi tylko w grę wymiana całego podłokietnika ewentualnie obicie na nowo ?

A przypomniało mi się, że światło stopu jest urwane na tylnej szybie ale chyba da się to przykleić na klej do wprawiania szyb...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej