Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XJ 4.0 x308 sovereign - Swarzędz

<< < (4/6) > >>

bartas83:
Ja bylem go ogladac jakies 9 miesiecy temu nie byl wtedy zarejestrowany jeszcze i nie mial kota na masce tylko dziury po nim. Jak sie zapytalem gdzie jest kot to gosciu odp mi ze jest w sklepie i trzeba go kupic. A kolega z tym blotnikiem to sie nie myli bo jest nawet cale nadkole zapruszone maska tez byla cala malowana klima i szyberdach nie dzialaja. A dla ciekawosci napisze ze wlasciciel jest fanem BMW i zajmuje sie blacharka i lakiernictwem.

Skiciu:
maska nie jest cała lakierowana - miałem tylko wątpliwość co do prawego narożnika z przodu ponieważ czujnik pokazywał 230 mikronów, a pozostałych miejscach pokazywał 160-190 mikronów. Ale skoro gość jest lakiernikiem oraz blacharzem, to daje to do myślenia - samochód zrobił do sprzedania... Klima już działa ale potwierdzam, że szyberdach wciąż nie działa... Sam nie wiem czy go brać czy odpuścić...


@bartas83 sprzedający twierdzi, że byli członkowie naszego klubu oglądać samochód z Warszawy, chyba, że jesteś z Warszawy albo kolesiowi coś się pomyliło ;)

bartas83:
Ja jestem z Pobiedzisk i do Swarzedza mam jakies 15 km bylem go 2 razy ogladac kosztowal wtedy 21900 fakt faktem silnik ladnie chodzi i srodek jak nowy podloga tez zdrowa. Pewnie jak go wustawi za 21000 to pojade jeszcze raz

Skiciu:
Umówię się ze sprzedającym na oględziny podwozia i jak wszystko będzie oki, to chyba zakupie ten pojazd.

billbo:
Lewa lampa powinna być w tej wersji w chromie. Zapocenie pokryw zaworów może zapowiadać konieczność ich wymiany - są plastikowe i po przegrzaniu nowe uszczelki mogę nie wystarczyć. Obudowa termostatu jest plastikowa - warto sprawdzić szczelność w tej okolicy. Pociągnięty jest nieoryginalny przewód od zbiorniczka wyrównawczego do chłodnicy (powinien być cienki, jak pozostałe z niego wychodzące). Lampę 3 stopu warsztat przykleił mi za trzecim podejściem, ale się udało. Podłokietnik może się dać uratować - zrób zdjęcie i prześlij specjalistom od tapicerki do oceny.
Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej