Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XJ 4.0 x308 sovereign - Swarzędz

(1/6) > >>

Skiciu:
Szanowni Państwo,

Poszukuję pierwszego w swoim życiu XJ. Z racji tego, że maiłem małą styczność z modelem x308 proszę o opinie o poniższym egzemplarzu:

Model: Jaguar XJ8 4.0 x308
Rok produkcji: 2000
Przebieg: 157 000 km
Cena: 24 900 zł do opłat
Miejscowość: Swarzędz WLKP



http://otomoto.pl/oferta/jaguar-xj-4-0-sovereign-zarejestrowany-super-stan-zamiana-ID6yfMDh.html

Samochód mieszka ok 90 od mojej miejscowości zamieszkania więc jutro wybiorę się na oględziny.

Proszę o podpowiedź na co zwrócić w pierwszej kolejności uwagę ?

Jedrzej:
ładne auto, nie mam większych zastrzeżeń, tylko sinik może być słabą stroną, z tego co wiem nikasil... wnętrze i karoseria ładna, cena chyba tez dobra. Podoba mi się stan tego auta. Opis jest przyzwoity, samochód stoi w godnym miejscu, zdjeci są zrobione dobrym sprzętem, starannie, co dobrze świadczy o właścicielu, dywaniki są dokurzone starannie schematycznymi ruchami, felgi domyte, komora silnika sumiennie wytarta ręcznie, itd. więc człowiek jest sumienny, zależy mu... osobiście namawiam do oględzin, to jest jeden z lepszych wśród pokazanych na forum.  :-super

Skiciu:
Jutro jestem umówiony na oględziny. Po rozmowie z właścicielem też odniosłem dobre wrażenie - mam nadzieje, że na miejscu nie będzie rozczarowania...

Proszę o komentarze doświadczonych użytkowników na co jeszcze zwrócić uwagę ?

Właściciel twierdził, że ktoś od nas z Clubu już oglądał samochód :) Może uda się podzielić opinią ?

Jedrzej:
do wieczora experci się wypowiedzą, moje zdanie to wiesz, ja się nie znam, tak tylko popatrzyłem jak zawsze.

jazabek wac³aw:

--- Cytat: Jedrzej w Marzec 12, 2016, 12:35:55 pm ---ładne auto, nie mam większych zastrzeżeń, tylko sinik może być słabą stroną, z tego co wiem nikasil... wnętrze i karoseria ładna, cena chyba tez dobra. Podoba mi się stan tego auta. Opis jest przyzwoity, samochód stoi w godnym miejscu, zdjeci są zrobione dobrym sprzętem, starannie, co dobrze świadczy o właścicielu, dywaniki są dokurzone starannie schematycznymi ruchami, felgi domyte, komora silnika sumiennie wytarta ręcznie, itd. więc człowiek jest sumienny, zależy mu... osobiście namawiam do oględzin, to jest jeden z lepszych wśród pokazanych na forum.  :-super

--- Koniec cytatu ---

nikasil - gdzieś dzwoni tylko nie wiadomo w którym kościele, w moim aucie mam tą powłokę i 420 tyś. przebiegu,
minus to mało miejsca z tyłu, jak masz zamiar jeździć z pasażerami z tyłu szukaj LWB

samochód stoi w godnym miejscu - jakby stał przed pałacem lub katedrą to byłby jeszcze lepszy, a tak stoi przed garażem blaszakiem

Możesz sprawdzić auto w miejscach gdzie pojawia się rdza - tylne nadkola, progi i podłoga z przodu pojazdu, tylna belka, dodatkowo jeśli obudowa termostatu jest aluminiowa to dobrze, antenka standardowo nie chowa się do końca, ma 284 km

Auto wyglada ładnie, wydaje się być zadbane ale bez obejrzenia na żywo tego się na 100% nie oceni, warto sprawdzić samochód odpowiednim komputerem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej