Autor Wątek: Tarcze Brembo R Performance X308  (Przeczytany 1477 razy)

makula

  • Gość
Tarcze Brembo R Performance X308
« dnia: Listopad 04, 2015, 14:39:36 pm »
Witam,
Mam system Brembo R Performance w X308 2001 rok. Oryginalne tarcze są kosmicznie drogie, a z zamiennika Eurospare UK nie jestem zadowolony. Wiecie jaki producent ma takie tarcze w ofercie 355 mm przód i 330 mm tył. Nie muszą być koniecznie nawiercane.

pozdrawiam

Kuba_Wawa

  • Gość
Odp: Tarcze Brembo R Performance X308
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 06, 2015, 14:47:30 pm »
z tego co kojarzę to ZIMMERMANN takie produkuje. Oczywiście nawiercane.
Świetna marka (lepsza nawet niż Brembo) a za przyzwoite pieniądze.
pzdr

Offline ar3k30

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Tarcze Brembo R Performance X308
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 17, 2015, 07:24:34 am »
Mam tarcze Zimmermana u siebie i hmmmmm do wymiany po pół roku całe wygięte. Zimmerman robi dobre tarcze skręcane do WV W8 tak zwane tarcze pływające lecz normalne tarcze są średniej jakości.
XJ8 X308 4.0

mlodzieniaszek

  • Gość
Odp: Tarcze Brembo R Performance X308
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 24, 2015, 20:39:16 pm »

Tez sie dopisze do opini

Jesli juz masz Brembo to lepiej zainwestuj w dobre tarcze -eurospare po dwoch tygodniach sie zdeformowaly  teraz czuc bicie a dodam ze autem swoim przejezdzam tygodniowo jakies 50-60 mil.

Rok temu montowalem jednemu amerykanowi w volvo xc90 zimmermany ktore juz po tygodniu wyladowaly na smietniku bo te dopiero mialy bicie.

do ciezkich aut potrzebne sa naprawde dobrej jakosci tarcze no i oczywiscie pamietaj aby tylko i wylacznie dynamometrem dokrecac kola jesli chcesz zminimalizowac ryzyko odksztalcenia tarcz.

co sie stalo z oryginalnymi tarczami -zuzyly sie juz czy tez pokrzywily ? nawiercane tarcze da sie przetoczyc pod warunkiem ze po tej operacji nadal beda mialy odpowiednia grubosc.