Autor Wątek: przejsciowka navi --> zwykly climatronic  (Przeczytany 1789 razy)

Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
przejsciowka navi --> zwykly climatronic
« dnia: Wrzesień 24, 2015, 23:12:34 pm »
Koledzy istnieje cos takiego zeby podlaczyc zwykly panel z klimy jak sie mialo duza navi? Bo sie dzis zaskoczylem ze wtyczka jest inna..
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sierść ;]

eMWuGSM

  • Gość
Odp: przejsciowka navi --> zwykly climatronic
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 25, 2015, 12:06:39 pm »
Chcesz pokrętla przy DENSO?
Nie ma możliwości.


Da radę ewentualnie zamiast DENSO zwykłe radio + climatronic.

Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
Odp: przejsciowka navi --> zwykly climatronic
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 25, 2015, 12:46:32 pm »
Nie no bez jaj  :-V nie cofajmy się w pokrętła mając dużą navi.. Kupiłem 2 din clariona i panel climatronika (ten z ekranikiem).. I o ile radio da się podpiąć z przejściówka jag-->iso to zaskoczylo mnie ze jest inna kostka do klimy.. Do tego jeszcze dochodzi to ze premium jest na wzmacniaczu wiec dźwięku tak po prostu z radia nie bazie tylko trzeba będzie coś pokombinować ale to to już myślę że ogarnę.. Jedyne co to czy są przejściówki na klimatronika z denso czy trzeba kabelkologie pouprawiac? czyli znaleźć zwykła wiązkę z końcówka i jechać po schemacie po kolei.. A może któryś z kolegów juz to przerabial i może pomóc. Kolega zadek07 chyba przechodził na taki system z denso.
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sierść ;]

eMWuGSM

  • Gość
Odp: przejsciowka navi --> zwykly climatronic
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 25, 2015, 14:41:15 pm »
Zaraz... Climatronic (sterownik ten koło nóg pasażera) ma dwie wtyczki, czarną i białą. Czarna to wszystkie nastawniki klap i czujniki, a biała to wiązka do panelu. Mam dwie takie wiązki (z Denso i bez Denso) zobaczę, ale wydawało mi się, że są takie same. Inna jest od pokręteł.

Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
Odp: przejsciowka navi --> zwykly climatronic
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 25, 2015, 14:50:05 pm »
Co tam jest przy nogach to nie powiem bo jeszcze nie sprawdzałem.. Natomiast denso ma dwie główne wtyczki. Jedna idzie w radio a druga w cd. Natomiast panel climatronica ma dwa gniazda tej samej długości ale węższe. A jeszcze musi być wtyczka do radia wiec pewnie ta jedna odpowiedzialna w denso za klime, przy panelu z małym ekranem jest rozdzielona na dwie. Zobacz kolego co tam masz i jeśli na sprzedaż to podeślij również cenę  :-gwizd
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sierść ;]