Autor Wątek: Jak zrobić mechaniczny powrót paliwa do baku. LPG/ bląd wysokiego ciśnienia  (Przeczytany 14120 razy)

Offline bartnik

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 237
  • XF-S 2010
Odp: Jak zrobić mechaniczny powrót paliwa do baku. LPG/ bląd wysokiego ciśnienia
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 10, 2014, 10:19:59 am »
marcin_lca :u mnie  nie ma zadnego przeskoku przy przelączaniu na benzyne - wiec  chyba  cisnienie trzyma. Jest elektrozawór i zwężka zamontowane  przy baku.

Offline marcin_lca

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Jeżdżę taniej :)
    • M.A.K. LPG Solutions
Odp: Jak zrobić mechaniczny powrót paliwa do baku. LPG/ bląd wysokiego ciśnienia
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 10, 2014, 13:05:20 pm »
jak byś miał przeskok to by już było mocno nie tak :)
mi chodzi o podpięcie skanera diagnostycznego i sprawdzenie parametru ciśnienia paliwa. Generalnie można jakieś rozjazdy wyczuć np. lecąc pełną mocą na wyższym biegu i nagle kończy się gaz. Wtedy takie mniejsze różnice są wyczuwalne. Nie mniej, jak mówiłem, zrobiony rozsądnie przelew też zda egzamin jednak nie będzie to rozwiązanie "idealne"
Montaż i serwis profesjonalnych instalacji LPG. MAK LPG Solutions >> http://maklpg.pl

gres

  • Gość
Odp: Jak zrobić mechaniczny powrót paliwa do baku. LPG/ bląd wysokiego ciśnienia
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 22, 2014, 12:00:51 pm »
marcin_lca  pochwal się gdize dorwałeś taki emulator?

kurak22   i jak twoje sukcesy z lpg?

U mnie jest sam emulator. Czasem wali check ( ciśninie na listwie) a czasem nie. Nawet na zapalonym checku auto nie traci w moim przypadku osiągów.

kurak22

  • Gość
Odp: Jak zrobić mechaniczny powrót paliwa do baku. LPG/ bląd wysokiego ciśnienia
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 22, 2014, 20:17:45 pm »
Przerobiłem wtryski. Efekt: spora zmiana na górnych obrotach. równe wężyki-wcześniej listwy podpięte szeregowo.
Tak wiem leniwy jestem:
http://postimg.org/image/zejxo9hu5/

Mama nadzieje ze teraz zostało tylko strojenie u kolegi filar12  :-10points, aktualnie czekam na odbiór auta- pół ośka...

Offline marcin_lca

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Jeżdżę taniej :)
    • M.A.K. LPG Solutions
Odp: Jak zrobić mechaniczny powrót paliwa do baku. LPG/ bląd wysokiego ciśnienia
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 23, 2014, 09:03:45 am »
ładnie i poprawnie, ale ja S-type`y robie na pojedynczych wtryskiwaczach - są bliżej kolektora(krótsze wężyki)
Montaż i serwis profesjonalnych instalacji LPG. MAK LPG Solutions >> http://maklpg.pl

kurak22

  • Gość
Odp: Jak zrobić mechaniczny powrót paliwa do baku. LPG/ bląd wysokiego ciśnienia
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 23, 2014, 10:44:43 am »
Wiem właśnie. Problem bym z ostatnim cylindrem trochę, jak padną te wtryski to przekładam właśnie na pojedyncze.

Offline bartnik

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 237
  • XF-S 2010
Odp: Jak zrobić mechaniczny powrót paliwa do baku. LPG/ bląd wysokiego ciśnienia
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 27, 2014, 01:50:44 am »
mauro przy  baku

hidy

  • Gość
Odp: Jak zrobić mechaniczny powrót paliwa do baku. LPG/ bląd wysokiego ciśnienia
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 30, 2015, 20:01:13 pm »
Cześć,
Mam xsa z 2002 roku bez emulacji i powrotu. Dobrze działa na trasach do 100km. Na dłuższych trasach na LPG zaczyna szarpać w okolicach 2-3krpm przy przyspieszaniu. Raz po przełączaniu na benzynę na trasie nie miał siły jechać bo pompa zwolniła. Więc przelew chyba będę montował, pytanie jak się złapać z listwy?

Offline grzechch

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 663
Odp: Jak zrobić mechaniczny powrót paliwa do baku. LPG/ bląd wysokiego ciśnienia
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 30, 2015, 20:12:58 pm »
Kto teraz robi przelewy. Są już programowane emulatory i wszystko chodzi jak trzeba. Trzeba tylko dobrego gazownika. Sa również tacy na forum

Offline bodi

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 605
Odp: Jak zrobić mechaniczny powrót paliwa do baku. LPG/ bląd wysokiego ciśnienia
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 30, 2015, 21:01:15 pm »
no to ja się piszę na takie coś
jak ktoś ma namiary na pewnego gościa co mi założy działający emulator do mojej instalacji to będę w siódmym niebie
2004 X-Type V6 3.0 AWD Automatic Black on black

Offline grzechch

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 663
Odp: Jak zrobić mechaniczny powrót paliwa do baku. LPG/ bląd wysokiego ciśnienia
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 30, 2015, 22:59:02 pm »
A skąd jesteś? Już widzę- podlaskie. Do mnie trochę daleko. Zapewne na forum ktoś jest. Filar12 jest z Łodzi. Robi w gazie. Może doradzi ci kogoś jeszcze bliżej