Autor Wątek: DOBRY serwis dla XFa  (Przeczytany 5049 razy)

Offline Lampek

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 71
  • XF-S '09
DOBRY serwis dla XFa
« dnia: Październik 09, 2014, 19:10:35 pm »
Panowie,

chyba już nie mam wyboru i muszę podjąć kroki w celu wyeliminowania pier****nego "Restricted Performance". Odebrałem niedawno auto po naprawie blach-lak w ASO i się nim jeździć nie da, wywala mi błędy nawet przy spokojnej jeździe. Nie wierzę w przypadki (do tej pory każde z moich aut "psuło się" dopiero po wizycie u mechanika, nie wcześniej...), więc zwracam się do Was z pytaniem:

Czy możecie mi polecić jakiś dobry, rzetelny serwis dla XF'a w Warszawie?

Mając na myśli dobry i rzetelny zależy mi przede wszystkim:
- na tym, by w końcu naprawić to cholerne czerwone szajsiwo, bo mnie już cholera bierze,
- na tym, by nie zdarli ze mnie hajsu. Czeka mnie przegląd, kupno zimowych bucików, a do tego wszystkiego z kasą średnio, bo mieszkanie kupuję, pracę zmieniam etc. Nie chodzi mi o to, by mechanik pracował za darmo tylko o to, by nie zdarł ze mnie niepotrzebnej kasy tylko dlatego, że mam "droższy" samochód. A z takim przyjemnym podejściem stykam się co chwila, ostatnio wymieniłem za 250 PLN część, którą jeden z mechaników "wyceniał" na 2000.

A więc... help pls :)  :-thank

daniel

  • Gość
Odp: DOBRY serwis dla XFa
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 10, 2014, 08:30:46 am »
Ja jeżdżę od lat do JagCaru - najpierw z 40, teraz z Xami. Zanim Ci naprawią możesz ich poprosić o wycenę i diagnozę - będziesz wiedział ile musisz na to mieć .
Na Jaguarach trzeba się znać i ja za tą wiedzę wolę zapłacić raz i mieć zrobione niż jeździć kilka razy i mieć coraz to nowe problemy.

ghrh

  • Gość
Odp: DOBRY serwis dla XFa
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 10, 2014, 09:57:30 am »
Ja jeżdżę od lat do JagCaru - najpierw z 40, teraz z Xami. Zanim Ci naprawią możesz ich poprosić o wycenę i diagnozę - będziesz wiedział ile musisz na to mieć .
Na Jaguarach trzeba się znać i ja za tą wiedzę wolę zapłacić raz i mieć zrobione niż jeździć kilka razy i mieć coraz to nowe problemy.
++
Póki mieszkałem w Wawie to tam właśnie jeździłem, jak naprawili - to działało. Jak zdarzyło się nie dokręcić śruby to wzięli na siebie odpowiedzialność bez problemu. Pełen profesjonalizm.
Dobre opinie są też o Altamirze, chyba nawet jeszcze lepsze niż o Jagcarze, ale z nimi nie miałem doświadczeń.

Offline aru

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 659
Odp: DOBRY serwis dla XFa
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 10, 2014, 10:36:08 am »
Ja korzystalem najpierw z JagCar a obecnie (od trzech lat) z Altamiry. Z osobistych doświadczeń, które już opisywałem w innym wątku dotyczącym JagCar zdecydowanie polecam Altamirę. Minusem jest odległość (Zakroczym), ale można się umówić na odbiór samochodu w Warszawie. Czasami jeżdzę sam, czasami pan Piotr odbiera i przyprowadza samochody.
XK8 (X100) 4.2 V8

Offline Lampek

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 71
  • XF-S '09
Odp: DOBRY serwis dla XFa
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 10, 2014, 16:05:01 pm »
Dzięki za opinie :)

Niestety... Altamira nie robi diesli...