Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Podświetlenie skrzyni biegów

<< < (3/7) > >>

Ojciec:
Widzę że u Ciebie to świeci wszystko a nie tak jak u mnie ....

Jakie żarówki są w radio i w panelu klimy ? takie same jak w skrzyni biegów? Dawałeś żarówki czy może diody ? No i ile tego jest bo wymienił bym wszystkie przy jdenej robocie.
Powiedz mi jeszcze ten panel z przyciskami od komputera czym jest podświetlany?
Jak byś jeszcze mi tez napisał jakiej mocy dałeś te żarówki lub diody to będzie super.
Z góry dzięki za info.

tomek1212:
No ciemno trochę masz w tym aucie.

Wszędzie zamontowałem żarówki, nie uznaje żadnych świecidełek typu LED która nigdy nie będzie świeciła w takim kolorze jak oryginał.
Do podświetlenia przycisków komputera jest chyba taka sama żarówka jak do skrzyni biegów, natomiast panel ogrzewania i radio mają już mniejsze żarówki. Są tam bodajże dwie wielkości żarówek, obie z wąsami czyli takie malutkie z drucikami. Ponadto mają kolorowe kapturki które z czasem lubią się przykleić do żarówki i spękać.

Coś tego typu, w radioodtwarzaczu są tego samego typu ale mniejsze 
www.allegro.pl/zarowka-1w-z-wasami-szczecin-i4321137352.html

Ojciec:
Dzięki za info. Jutro rozbiore panel i radio policze ile czego jest i zamówię.

Ojciec:
Tomek, mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie.
Czy w radiu tez wymieniłeś podświetlenie? Bo tak jak w panelu klimy czy zegarku wymiana nie stanowi problemu dla mnie tak z radiem nie dam sobie rady gdyż tam są takie malutkie diody lutowane do płytki.
Jeśli sam je wymieniłeś to może pamiętasz jakie tam są diody i czy nie podiol byś się wymiany ich u mnie.

Ojciec:
Jeszcze jedno kilka pytań :)
1. gdzie kupiłeś żarówki z wąsami? Oryginalnie wsadzone są  prawie 5mm x 11mm a w sklepach czy na allegro dostępne są jedynie 4,2 mm x 11mm - kupiłam takie i po włożeniu jej do oprawki jest luźna - nie wypadnie, ale nie potrafię do nich dostać tych silikonowych kapturków.
2. gdzie kupiłeś jeśli kupowałeś żarówki do zegarka? Żarówka jest zintegrowana razem z tym plastikowym mocowaniem i też jej nigdzie nie mogę dostać .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej