Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Podświetlenie skrzyni biegów

(1/7) > >>

Ojciec:
Umnie podświetlane na czerwono jest obecne położenie skrzyni. Kiedyś gdzieś czytałem że wszystko powinno być na zielono a na czerwono tylko aktualne położenie. Jako że u mnie brak zielonego podświetlenie rozegranym dziś obudowę skrzyni i znalazłem zielona żaróweczke, wyjąłem ja ale nie ma na niej żadnych oznaczeń... Czy ktoś może mi pomóc i napisze co trzeba kupić?

tomek1212:
To jest zwykła żarówka całoszklana 1,2W (oznaczenie W2x4,6D). Kupisz ją w każdym sklepie motoryzacyjnym, tyle tylko że nowa żarówka będzie bezbarwna, musisz przełożyć tą zieloną czapeczkę ze starej żarówki.

Ojciec:
Dzięki za info, wydaje mi się że to ta: http://www.aphelektra.com/p/pl/1740vg/zarowka+t5+r5+w2x4-6d+12v+1-2w+zielona+w1-2w.html
i jest już zielona.
Moja już kiedyś musiała byś wymieniana bo nie ma żadnej czapeczki tylko tez jest zielona.

Ojciec:
Kupiłem żarówkę białą bo nad nią jest taka zielona płytka dzięki czemu podświetlenie jest zielone. Żarówkę kupiłem 1.2W i podświetlenie jest bardzo bardzo słabe. Czy tam powinna być 1.2 czy może coś mocniejszego?

Ojciec:
Dostałem w sklepie ta żarówkę o mocy 2,3W. Za dnia praktycznie nie widać ze świec ale jak jest ciemno to fajnie podświetla.
Czy taka moc nie będzie za duża?
Czy ktoś może wie jaką moc ma oryginalna żarówka?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej