Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Podświetlenie skrzyni biegów

<< < (2/7) > >>

tomek1212:
oryginalna ma 1,2W i z tą czapeczką świeci bardzo dobrze, natomiast te malowane świecą mizernie (zapewne ta kolorowa farba zabiera zbyt wiele światła).

Ojciec:
Dzięki za info, powiedz mi czy w trakcie dnia widać to zielone podświetlenie? Czy tylko wieczorem?
Jesli u mnie jest 2.3W może cos być nie tak?
Ewentualnie jaj by tam jakiegoś lada zielonego włożyć?

tomek1212:
No tak ma świecić, to ma w nocy oświetlać, w dzień widać bez podświetlenia.
Zostaw tak jak jest, będzie OK.

Ojciec:
Nie będę zakładał nowe temu bo też chodzi mi o podświetlenie tylko że 2 innych rzeczy :
1- zegarek raz świeci raz nie świec - jaka tam jest żarówka bo jak już wszystko rozbiorę to chcę od razu dać nową żarówkę. Po prawej stronie zegarka jest prostokątny przycisk do czego on służy bo jak go naciskam to nic się nie dzieje....
2- panel klimatyzacji powinien być podświetlany? U mnie obecnie świeci tylko auto/manul, eco, i te czerwone sygnalizacje nad przyciskami z kropelkami. Nie podświetla mi np samych przycisków czy skali siły pracy wentylatora. Jeśli te elementy też mają być podświetlone to jakie tam mają być żaróweczki ? 

tomek1212:
Ten przycisk jest po lewej stronie zegarka. Jeżeli nie masz włączonego zapłonu (wówczas zegarek nie jest podświetlany) to po wciśnięciu tego przycisku zegarek się podświetla na kilka sekund, tak aby można było wieczorem odczytać godzinę bez konieczności szukania kluczyków i włączania zapłonu.

Co do podświetlenia to może pokaże Ci na przykładzie zdjęcia jak to u mnie wyglądało po wymianie wszystkich przepalonych żaróweczek.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej