Autor Wątek: Słabe światła mijania  (Przeczytany 32891 razy)

pablo

  • Gość
Odp: Słabe światła mijania
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 18, 2009, 12:55:59 pm »
a moze tak podjedz do elektryka zeby ci ladowanie sprawdzil ....

Innowierca

  • Gość
Odp: Słabe światła mijania
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 18, 2009, 14:31:48 pm »
To samo mówiłem. Czasem szuka się niewiadomo czego, nie sprawdzając rzeczy podstawowych...

thouartlord

  • Gość
Odp: Słabe światła mijania
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 29, 2013, 00:54:07 am »
również mam problem ze wzrokiem kota x-type 2.0d z 04 :< nie pasuje mi to ze świateł prawie nie ma mimo że świecą mocno ale pod zderzak a nie przed niego :( hmm są podniesione na samą górę i nie da się ich bardziej wyregulować. Może użycie podkładek coś pomoże pod lewe przednie światło :<

Offline Kocur666

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.670
  • Zdrowie szybkich pań i pięknych Jaguarów...
Odp: Słabe światła mijania
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 29, 2013, 02:08:59 am »
również mam problem ze wzrokiem kota x-type 2.0d z 04 :< nie pasuje mi to ze świateł prawie nie ma mimo że świecą mocno ale pod zderzak a nie przed niego :( hmm są podniesione na samą górę i nie da się ich bardziej wyregulować. Może użycie podkładek coś pomoże pod lewe przednie światło :<

A nie masz pourywanych regulacji odbłyśnika czasem??
Jaguar X-type 2,5 V6 AWD 02r

Yamaha YZF-R1 RN19

thouartlord

  • Gość
Odp: Słabe światła mijania
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 29, 2013, 15:03:06 pm »
dzis sie za to zabiore wkoncu :)  :-kogutki

thouartlord

  • Gość
Odp: Słabe światła mijania
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 01, 2013, 13:40:55 pm »
hmm znalazlem jeden ulamany element  - zaczep z bialego plastiku :/ w dwoch kawalkach byl :< ogolnie samo zwierciadlo sie cholernie mocno trzyma zas lata wnetrze od lampy tj sprezyna cofa gniazdo z zarowka ( nie wiem jak to okreslic ) czy ten zestaw pomoze? http://allegro.pl/jaguar-x-type-lampa-regulatory-zestaw-naprawczy-i3574606014.html

bialy

  • Gość
Odp: Słabe światła mijania
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 01, 2013, 21:20:49 pm »
hmm znalazlem jeden ulamany element  - zaczep z bialego plastiku :/ w dwoch kawalkach byl :< ogolnie samo zwierciadlo sie cholernie mocno trzyma zas lata wnetrze od lampy tj sprezyna cofa gniazdo z zarowka ( nie wiem jak to okreslic ) czy ten zestaw pomoze? http://allegro.pl/jaguar-x-type-lampa-regulatory-zestaw-naprawczy-i3574606014.html
Odezwij się do zadek07 http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php?action=profile;u=1674

Podpis:
Naprawa mocowań regulacji lamp
Przerobka lamp z anglika, USA na europe
Kontakt: 505606512 zadek07@gmail.com
Krapkowice k/Opola

Ma też zestawy naprawcze mocowań do lamp.

Piotrek79

  • Gość
Odp: Słabe światła mijania
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 14, 2014, 20:08:30 pm »
A ja mam pytanie do kolegów bo tak czytam te wiadomości czy ma ktoś zdjęcie bądź instrukcję ustawiania lampy chodzi o ten suwaczek z lewego kierunku na prawy? Bo boję się szperać żeby czegoś nie popsuć, bo jak twierdzi moja mama że czego się nie dotknę to zaraz zepsuję :)))

Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
Odp: Słabe światła mijania
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 14, 2014, 21:20:07 pm »
Lampy mają ustawienie albo usa albo normalna europa. Z tego co pamiętam to wajcha w dół. 
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sierść ;]