Autor Wątek: fotele recaro z st220 w x / zaciski przód / wydech  (Przeczytany 11826 razy)

ktulu

  • Gość
Odp: fotele recaro z st220 w x / zaciski przód / wydech
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 20, 2013, 13:25:39 pm »
nie, zwykłym ghia

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: fotele recaro z st220 w x / zaciski przód / wydech
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 20, 2013, 13:38:42 pm »
No właśnie i często zdarza się że te recaro sa wyższe niż zwykłe. Tak jest np. w volvo S60R w zwykłym siedzimy niżej, a w R przez te kubły siedzimy wyżej  :-nie

eMWuGSM

  • Gość
Odp: fotele recaro z st220 w x / zaciski przód / wydech
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 20, 2013, 19:35:38 pm »
Fotele z X-Type siadają do Mondeo P'n'P (ta sama płyta podłogowa) aczkolwiek wtyczki są inne. Przekładałem fotele z X-Type sporta (półkubły) do MDO, jedynie z kostkami trza by było kombinować, bo jaśki nie działały (zarówno mata na fotelu pasażera jak i boczne jaśki, nie wspominając o grzaniu rowa ;)

Wtyczki to nie problem bo można kable przelutować, albo piny poprzepinać, tylko powiedz, czy siedzi się w tych od ST nizej niż w X-sie, bo w tych niby pół kubłach  w X siedzi się jak na taborecie przy stole do obiadu  :-nie
Nie zauważylem różnicy
W szarym miałem najprostsze taborety, w angolu mam półkubły i w czarnuchu mam zwykłe ale z pełną elektryka (bez pamieci) i zakres podnoszenia / opuszczania jest taki sam.

W Mondeo normalnie na nich sie siedzi, chociaż to pojęcie względne biorąc pod uwage moją pozycję za kierownicą i mój kręgosłup, który nie jest normalny :/

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: fotele recaro z st220 w x / zaciski przód / wydech
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 20, 2013, 20:53:14 pm »
Ciekawi mnie zakres reg. wysokości fotela elektrycznego. |Czy u Was jest też jak u mnie, że siedzisko podnosi się tylko w części kolanowo-udowej, a tu gdzie się znajduja 4 litery ani drgnie no i + oparcie oczywiście, czy siedzisko powinno w całości się podnosić przód i tył równomiernie + tzw. kołyska jak w BMW?

eMWuGSM

  • Gość
Odp: fotele recaro z st220 w x / zaciski przód / wydech
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 20, 2013, 21:21:57 pm »
W podstawowej wersji fotela (jeden przycisk góra/dół) jest równomiernie podnoszone i opuszczane siedzisko na całej dlugości.

W wersji z pełną regulacją siedzisko jeździ przód - tył, a ponadto regulujesz sobie wysokość siedzenia i "głębokość" czyli jak bardzo czterema literami opadasz w porównaniu do ud i kolan.

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: fotele recaro z st220 w x / zaciski przód / wydech
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 20, 2013, 21:31:45 pm »
Mam full auto bez pamięci  :-cry czyli nie da się całego siedziska podnieść patrząc z boku na fotel równolegle do góry przód i tył? U mnie podnosi sie i opada tylko ta przednia część pod kolanami. 

ktulu

  • Gość
Odp: fotele recaro z st220 w x / zaciski przód / wydech
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 20, 2013, 22:34:23 pm »
jednym przyciskiem osobno podnosi się przód fotela i tył .. są dwa silniczki ... przednią cześcią przycisku ruszysz podnoszą się uda . tylną cześcią przycisku podnosi się dupa pociągniesz cały przycisk idzie całośc w górę .. u mnie w ogóle w górę nic nie idzie bo trybka się poupierdzielały

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: fotele recaro z st220 w x / zaciski przód / wydech
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 21, 2013, 07:27:28 am »
Czyli wyglada na to, że u mnie tylny silniczek nie działa  :-cry

ktulu

  • Gość
Odp: fotele recaro z st220 w x / zaciski przód / wydech
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 21, 2013, 08:38:19 am »
a jak chcesz podnieść tył do pracuje silniczek?

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: fotele recaro z st220 w x / zaciski przód / wydech
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 21, 2013, 08:58:18 am »
Nie tylko pstrykniecie/klikniecie i światełka przygasają. Wiem, że fotel był wyciagany z auta, po co nie wiem.

No i ruszył góra/dół tylna częścią, klikałem klikałem i ruszył w końcu, był jakby w połowie ustawiony, teraz jak jest w najniższej pozycji to jestem usatysfakcjonowany, szału nie ma ale na razie ok. Porównywalnie jak mam w mercedesie. Szkoda tylko, że nie ma pamięci, bardzo przydatna rzecz  :-trudno
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2013, 09:25:24 am wysłana przez bosniak »

ktulu

  • Gość
Odp: fotele recaro z st220 w x / zaciski przód / wydech
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 21, 2013, 11:26:24 am »
ja wywaliłem przedni silniczek i wstawiłem profil na sztywno i mam niżej :P

ktulu

  • Gość
Odp: fotele recaro z st220 w x / zaciski przód / wydech
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 21, 2013, 22:51:59 pm »
co do zawieszenia będę przerabiał seryjne amory na częściach teina w techracingu i montował sprężynę eibach prokit 
w przysżłym tygodniu powinienem mieć wycenę .. jakby ktoś chciał taki sam zestaw.  twardość będzie dobrana pode mnie także bajka.. wydech odpuszczam na jakieś dwa miesiące .. bo jeszcze wyszło kilka pierdół do zrobienia .. ale plan jest na 2,5" :)

Andrew007

  • Gość
Odp: fotele recaro z st220 w x / zaciski przód / wydech
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 05, 2013, 16:51:47 pm »
Cześć! 

Wiecie co ze sportowych sprężyn dostępnych na rynku można zamontować do kombi?

Pozdrawiam
Andrzej

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: fotele recaro z st220 w x / zaciski przód / wydech
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 05, 2013, 18:32:36 pm »
Cześć! 

Wiecie co ze sportowych sprężyn dostępnych na rynku można zamontować do kombi?

Pozdrawiam
Andrzej

Dołączam się do pytania, eibach przynajmniej na rynek polski nie dostępny, a czy w ogóle produkuja to  :- pojecia