Autor Wątek: kodowanie kluczyka  (Przeczytany 12155 razy)

JIMMY

  • Gość
kodowanie kluczyka
« dnia: Wrzesień 24, 2012, 20:52:02 pm »
Witam wszystkich użytkowników kociaka. Jestem nowy wie sie przedstawie. Mam w posiadaniu kota X type 3.0 benzyna w automacie. Mój problem polega na tym że nie mogę zamknąć drzwi. Jednego razu zamyzam z pilota tylko troje drzwi innego razu wszystkie, a czasami zaczyna wyć alarm. Czy ktoś może mi pomuc i powiedzieć jak zakodować kluczyk żeby działalo poprawnie? ;)

BlackV6

  • Gość
Odp: kodowanie kluczyka
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 24, 2012, 20:59:59 pm »
witam na forum

a skąd pewność że to kluczyk ? próbowałeś zamykać drugim kluczem auto ?

Offline slawek

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 313
Odp: kodowanie kluczyka
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 24, 2012, 21:00:57 pm »
X-Tpe 2,0 D sport  rok 2004

JIMMY

  • Gość
Odp: kodowanie kluczyka
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 25, 2012, 19:12:13 pm »
Wtam. Właśnie skorzystałem z podpowiedzi Sławka i zakodowałem oba kluczyki no i teraz działa jak się patrzy. Podstawowym błędem jaki robilem podczas całej operacji bylo to że miałem otwarte drzwi od kierowcy no i oczywiście tych drzwi nie zamykał kluczyk. :-clap :-wstyd . Pozdrawiam wszystkich

daniel#123456

  • Gość
Odp: kodowanie kluczyka
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 29, 2012, 20:01:15 pm »
a jak zakodowałeś piloty?

JIMMY

  • Gość
Odp: kodowanie kluczyka
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 30, 2012, 21:31:12 pm »
Jezeli chcesz zakodowac pilota to własnie Sławek opisał to bardzo dobrze, ale moge napisac jak ja  to robiłem . Wkładasz kluczyk do stacyjki przekrecasz do zapłonu i wracasz zpowrotem do pozycji zero i tak cztery razy asz uslyszysz gong taki jak przy zapalonych światłach wtedy wyjmujesz kluczyk ze stacyjki naciskasz dowolny przycisk na pilocie kolejny gong i  pilot zakodowany teraz naciskasz dowolny przycisk na drugim pilocie no i obydwa masz zakodowane. Mnie sie udalo. Pamietaj aby podczas calej operacji mieć zamkniete wszystkie drzwi i szyby bo pilot nie będzie działał na te które miałes otwarte. Pozdro