Autor Wątek: brudzące spryskiwacze (wyciek zewnętrzny i wewnętrzny)  (Przeczytany 8033 razy)

ktr

  • Gość
Odp: brudzące spryskiwacze (wyciek zewnętrzny i wewnętrzny)
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 12, 2012, 15:24:06 pm »
Jeśłi chodzi o nr jaguara to wszystko się zgadza, oprócz tego 0 (zera) :)

Wymieniłem obie dysze na nowe i... nie pomogło... Dalej leją... to nie jest normalne i nie jest to wina żadnego płynu. Mówienie, że zacieki zostawia płyn to prawda tylko co z tego - ten płyn nie powinien się tam znaleźć:) Gdyby było lato i lałbym wodą to może nie byłoby zacieków, ale i tak byłoby źle, bo nie powinny tak lać. W każdym razie wiem, że to nie wina dysz. Wężyki też wyglądają na całe. Być może to wina takiego jak gdyby kolanka znajdującego się pomiędzy dyszą a wężykiem?

ktr

  • Gość
Odp: brudzące spryskiwacze (wyciek zewnętrzny i wewnętrzny)
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 11, 2012, 15:18:08 pm »
Czy ktoś ma może podobną przypadłość u siebie? Albo ma jakiś pomysł na rozwiązanie? Maska wygląda tragicznie a zacieki nie schodzą nawet na myjni ręcznej. Dysze wymienione i nic to nie dało. Nikt nie ma pomysłu o co chodzi, a jak oglądam maski innych aut (także Xów) to nikomu nie cieknie z dysz/okolic.

ktr

  • Gość
Odp: brudzące spryskiwacze (wyciek zewnętrzny i wewnętrzny)
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 15, 2012, 12:36:28 pm »
Czytałem gdzieś, że gość miał podobny problem w Fordzie Focus lub Mondeo i pomogło mu zainstalowanie na rurkach zaworków zwrotnych.

Co sądzicie o takim patencie? Od czego, jakie te zaworki można kupić, żeby było dobrze? I gdzie dokładnie, w którym miejscu na rurce najlepiej je zainstalować? Jeden, czy dwa? Może to ma jakiś sens...?

ktr

  • Gość
Odp: brudzące spryskiwacze (wyciek zewnętrzny i wewnętrzny)
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 15, 2012, 13:26:16 pm »
Instrukcja obsługi montażu zaworków - chyba się skuszę i też tak zrobię:
http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?p=1489321#post1489321