Autor Wątek: S type "nieprawidłowe parkowanie"  (Przeczytany 2037 razy)

Offline Jaguar Wrocław

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 462
S type "nieprawidłowe parkowanie"
« dnia: Kwiecień 06, 2012, 22:21:52 pm »
Otóż zdarzył mi sie po raz drugi taki przypadek że zaparkowałem S typa 3 L na zjeździe do garażu przodem do dołu. W tym czasie padał dosyć mocny deszcz... i wyobraźcie sobie że gdzieś woda ciurkiem leciała i zaczęła się zbierać w okolicach świec i zaczeło mi przerywac i nie palic na wszytskie cylindry... ktoś miał może coś podobnego ?

lysyyy

  • Gość
Odp: S type "nieprawidłowe parkowanie"
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 06, 2012, 22:40:56 pm »
Kiedyś w zimę w swoim XJR'ze miałem podobnie. Zebrała się wilgoć przy cewkach, a że uszczelek praktycznie nie było, to nie chciał mi w ogóle odpalić! I to w dzień Wigilii  :-gwizd kiedy miałem jechać 100km... Wyjąłem wszystkie cewki i od razu świece (bo już je pozalewało mocno) i wszystko porządnie wysuszyłem i wszystko wróciło do normy. Może i u Ciebie uszczelki pod cewkami są słabe i woda dostała się do środka i robi przebicie? Może wymiana uszczelek pomoże na przyszłość?

Offline Jaguar Wrocław

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 462
Odp: S type "nieprawidłowe parkowanie"
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 06, 2012, 23:07:32 pm »
To jest taki samochód "awaryjny" więc nic nie będę robił tylko po prostu nie będe go parkował nochem w dół...

BOGDA

  • Gość
Odp: S type "nieprawidłowe parkowanie"
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 07, 2012, 09:43:42 am »
Teraz wiesz dlaczego kotek zrobił focha ...  :-gwizd
To dumne autko... :-A
 nosek ...musi mieć skierowany w stronę chmur ... :-yipee

m10

  • Gość
Odp: S type "nieprawidłowe parkowanie"
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 08, 2012, 19:55:41 pm »
Moim zdaniem to ci nic nie pomorze, popieram lysyyy'ego najlepiej wymienić uszczelki bo prawdopodobnie nie jest to duży koszt a tu może być haczyk  ;)