Autor Wątek: problem z kluczykami  (Przeczytany 2420 razy)

siersc1

  • Gość
problem z kluczykami
« dnia: Marzec 25, 2012, 23:52:09 pm »
Trochę narozrabiałem.Przyciski na kluczyku od strony wewnętrznej były powycierane,otworzyłem kluczyk i zobaczyłem na płytce coś co przypominało zaschnięty syrop.Postanowiłem to wyczyścić i z powodu,że nie miałem spirytusu jak skończony dureń użyłem zmywacza do paznokci (swjej żony  :) ) Puściło lutowanie i kluczyk jest do d...py.Chcę wymienić na nowy.Podobno żeby było taniej pasuje kluczyk od jakiegoś forda.Nie wiem tylko od którego.Natomiast jeśli chodzi o kodowanie przeczytałem,że jest to możliwe.Czy może mi ktoś podpowiedzieć (proszę) jak sprawa się przedstawia? - DZIĘKI.

Griszaa

  • Gość
Odp: problem z kluczykami
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 26, 2012, 14:05:38 pm »

Offline murnie

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: problem z kluczykami
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 27, 2012, 21:56:31 pm »
Mnie w serwisie w Łodzi powiedzieli 700zł plus 150zł za kodowanie.

Może ktoś zna gdzie taniej można dorobić nowy pilot?

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: problem z kluczykami
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 27, 2012, 22:05:49 pm »
hejka, przeciesz u ciebie jest zepsuty pilot, nie potrzebujesz kluczyka (wymontujesz z starego i zamontujesz
do nowego), sam pilot kupisz za ok 200-300 zl orygynalnego na angielskim ebayu.

Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
Odp: problem z kluczykami
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 27, 2012, 22:20:35 pm »
Kup na allegro używkę, dotnij grot i zaprogramuj. Koszt max 400zł .. pierwsza lepsza aukcja http://allegro.pl/jaguar-kluczyk-scyzoryk-pilot-i2224248637.html .. lub jak pisze kolega Kogutki przełóż wnętrze pilota z takiego do swojego.. a programowanie centralnego to już dziecinnie proste.

http://allegro.pl/kluczyk-pilot-jaguar-s-type-x-type-kluczyki-piloty-i2221846905.html tu masz ewentualnie samego pilota
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sierść ;]