Autor Wątek: Przeniesienie mechanizmu podnoszącego klapę bagażnika z S-type do X-TYPE  (Przeczytany 7468 razy)

zadek07

  • Gość
Odp: Przeniesienie mechanizmu podnoszącego klapę bagażnika z S-type do X-TYPE
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 23, 2011, 23:03:44 pm »
W sumie chyba by dalo rade, jakby miec ten mechanizm i wszystkie blaski mocujace. To troche samozaparcia i by poszlo. Jak sie bede nudzic to sobie cos takiego zrobie

KRIS

  • Gość
Odp: Przeniesienie mechanizmu podnoszącego klapę bagażnika z S-type do X-TYPE
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 16, 2013, 21:52:05 pm »
Witam
Ja w S-typie miałem sprężyny na pierwszej dziurce i przełożyłem na drugą (środkową) i klapa zaczęła mi się sama otwierać z pilota, zamykać trzeba ręcznie.
Po założeniu spoilera z R-type muszę przełożyć na trzecią i będzie OK. :-clap

Offline mandriusm

  • Aspirant
  • Wiadomości: 7
  • Andrzej
Odp: Przeniesienie mechanizmu podnoszącego klapę bagażnika z S-type do X-TYPE
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 17, 2013, 09:20:19 am »
Nieuda się  zamontować takiego mechanizmu w x, bo w w s-type mechanizm jest wogóle innej konstrukcji, zamontowany jest w bagazniku. W x-typie mechanizm jest miedzy pokrywą a nadwoziem.
Jaguar X-Type 2007, 2.0D

Jawe83

  • Gość
Odp: Przeniesienie mechanizmu podnoszącego klapę bagażnika z S-type do X-TYPE
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 18, 2013, 12:13:56 pm »
Coś się zawsze uda ;) Nie musi to był koniecznie od S-type, można kupić na rynku siłowniki elektryczne na zasilanie 12V i przy odrobinie zabawy mamy nie tylko samoczynnie otwierającą, ale także i zamykającą się klapę!

Offline Kocour

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 88
Odp: Przeniesienie mechanizmu podnoszącego klapę bagażnika z S-type do X-TYPE
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 03, 2014, 14:26:29 pm »
Mam problem z zamkiem klapy bagażnika X-type sedan 2005.
Często się zacina i trzeba kilka razy naciskać pilota przy kluczyku i wtedy po naciśnięciu guziczka pod chromem tylnym zamek się otwiera albo nie...
Strasznie to wkurzające, szczególnie jak w bagażniku zakupy a człowiekowi się śpieszy....Czy ten zamek jest gdzieś do kupienia, czy tylko szukać na Allegro?
Ktoś miał problem z zamkiem klapy? Kiedyś otwierałem przyciskiem "kłódka otwarta" na kluczyku a teraz raczej działa przycisk "otwórz bagażnik". Pomocy !!! Z góry  :-thank